1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Dörtyol’da “Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması”
Dörtyol’da “Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması”

Dörtyol’da “Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması”

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde kaymakamlık tarafından düzenlenen "Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması"nda Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi...

A+A-

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde kaymakamlık tarafından düzenlenen "Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması"nda Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi. Darbe girişimi sırasında şehit olanlar için mevlit okutuldu.

Garnizon Komutanlığı, Dörtyol Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve STK'larca da desteklenen etkinlikte Nursan Merkez Camii'nde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı mücadele ederken şehit olan asker, polis ve vatandaşlar için mevlit okunarak dualar edildi.

Saat Meydanı'nın Türk bayraklarıyla donatıldığı gecede vatandaşlar, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak için alana gelen Türk Silahlı Kuvvetlerinde görevli askerlere sevgi gösterilerinde bulundular.

15 Temmuz gecesi darbecilerce TBMM'ye düzenlenen saldırıda çeşitli yerlerinden yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili H. Bayram Türkoğlu, Ankara'da tedavi gördüğü hastaneden sinevizyon eşliğinde canlı bağlantıyla hemşerilerine seslendi.

Yapılan konuşmaların ardından Aşık Gül Ahmet Yiğit, kahramanlık türküleri seslendirdi.

Dörtyol’da “Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması”

HABERE YORUM KAT