1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Düğün yolunda trafik kazası geçiren çift 56 gün sonra evlendi
Düğün yolunda trafik kazası geçiren çift 56 gün sonra evlendi

Düğün yolunda trafik kazası geçiren çift 56 gün sonra evlendi

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde düğünlerine giderken geçirdikleri trafik kazada yaralanan gelin ve damat, tedavilerinin ardından 56 gün sonra dünyaevine girdi.

A+A-

Antalya-Kaş yolu Çaykenarı mevkisinde, düğünlerine giderken geçirdikleri kaza sonucu yaralanan damat Hüseyin Demirci (27) ile gelin Yasemin Demirci'nin (25) tedavileri tamamlandı. 

Genç çiftin, kaza nedeniyle iptal edilen düğün töreni, Fethiye'nin Nif Mahallesi'ndeki Arpacık Ortaokulu'nda yapıldı. Oldukça mutlu oldukları gözlenen ve canlı müzik eşliğinde ilk danslarını yapan çifte davetliler eşlik etti.

"Eşimin değerini daha iyi anladım"

Damat Demirci, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2 Ekim'de geçirdikleri kazanın kendileri açısından çok talihsiz bir olay olduğunu söyledi.

Eşinin hastanede tedavi altına alındığını, ameliyat olduğunu anlatan Demirci, şöyle konuştu:

"Tedavilerin ardından çok şükür iyileşti ve moralimiz yerine geldi. Yarım kalan düğünümüzü tamamlamak istedik. Kazanın ardından eşimin değerini, kıymetini daha iyi anladım çünkü kazadan sonra bir ara onun öldüğünü zannettim. Şükürler olun bugün eşim yanımda, sağlığı ve sıhhati yerinde. Hayata kaldığımız yerden devam ediyoruz."

2 Ekim'de Muğla'nın Seydikemer ilçesinde gelin arabasının otomobille çarpışması sonucu gelin ve damat ile ikisi çocuk 5 kişi yaralanmıştı.

Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde damat Süleyman Demirci ayakta tedavi edilirken, Yasemin Demirci ameliyata alınmıştı. Çiftin kaza akşamı yapılması planlanan düğün törenleri iptal edilmişti.

HABERE YORUM KAT