1. HABERLER

  2. MEDYA MAGAZİN

  3. Düzceli oyuncu Aydan Çakır’ın büyük başarısı
Düzceli oyuncu Aydan Çakır’ın büyük başarısı

Düzceli oyuncu Aydan Çakır’ın büyük başarısı

Bir çok tiyatro, sinema filmi ve dizilerde rol alan ünlü karakter oyuncusu ve yönetmen Düzceli Aydan Çakır, dünyaca ünlü aktör Mel Gibson ile kamera karşısına geçiyor

A+A-

Bir çok tiyatro, sinema filmi ve dizilerde rol alan ünlü karakter oyuncusu ve yönetmen Düzceli Aydan Çakır, dünyaca ünlü aktör Mel Gibson ile kamera karşısına geçiyor. Önümüzde ki günlerde Osmanlı yapımın sahibi 2. Abdulhamit'in 4.kuşak torunu şehzade Abdulhamit Kayıhan Osmanoğlu ve Mülteci filminin yardımcı yönetmeni Aydan Çakır, Jean Reno'yla Bodrum da bir araya gelecekler.

Suriyeli mültecilerin dramı sinemaya uyarlanacak

35 yıldır tiyatro, 26 yıldır sinema ve dizi çalışmaları olan Düzceli ünlü oyuncu ve yapımcı Aydan Çakır, filmde başrol ve yardımcı yönetmenlik görevini yürütecek.

Şehzade Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu'nun Osmanlı Yapım, Uluslararası Roger Garaudy Vakfı ve Türkiye'den de bazı iş adamlarıyla, Suriyeli mültecilerin dramı "Refugees" (Mülteciler) isimli filmle sinemaya aktarılacak. Filmin yönetmenliği için Mel Gibson düşünülürken, Gibson'un yardımcılığını da Türkiye'den ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Aydan Çakır yapacak. Filmde Suriyeli mültecilere ev sahipliği yapan Türkiye'nin yalnız bırakılışı ile çeşitli zorluklar ile Avrupa'ya gitmeye çalışırken hayatlarını kaybeden ya da kabul edilmeyip geri gönderilen mültecilerin dramı işlenecek.

'Mülteci" filminin yönetmen yardımcısı ve başrol oyuncusu olan Düzceli Aydan Çakır, güzel bir film olacağını söyledi.

HABERE YORUM KAT