1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ebru Seti 
Ebru Seti 

Ebru Seti 

Ebru Seti 

A+A-

 

Bir süsleme sanatı olmasının yanında derinliği nedeniyle bambaşka bir felsefeyi de içinde barındıran ebru sanatı, doğanın güzelliklerinin ve insanın iç dünyasının kağıda yansımasıdır. Ebru sanatının kendine özgü malzemeleri vardır. Bu sanata başlamak isteyenler ilk safhalarda ebru seti kullanarak bütün malzemeleri aynı anda tedarik edebilirler. Ebru seti başlangıç aşamasında edinilmesi gereken bütün malzemeleri bir araya toplayan setlerdir.

Ebru Seti ile Duyguları Dışa Vurma

Ebru sanatının kültürümüzde önemi büyüktür. Sadece bir işleme olarak değil, yaşamı ifade etmesi açısından da ebru ile ilgilenmek başka bir ruh halini beraberinde getirir. Ebru ile uğraşmak kişiyi dinginleştirir. Ortaya çıkan sonuçlar ise göz kamaştıracak kadar güzel olur. Ebru seti bu başlangıcı yapıp kendini daha farklı ifade etmek isteyenler için en güzel ürünlerden biridir. 

Ebru Seti İçeriği

Standart bir ebru seti içerisinde ebru tarağı, tekne, kitre, kağıt, boya, pipet gibi öğeleri barındırır. Bunlar ebru yapımında kullanılan özel malzemelerdir. Yüksek pigment yoğunluğuna sahip boyalar daha canlı renkler elde edilmesine imkan sağlar. https://www.hobi24.com/diger-ebru-malzemeleri adresinden kendiniz veya sevdikleriniz için dilediğiniz ebru setini seçebilirsiniz. 

 

HABERE YORUM KAT