1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Engelli vatandaşın imdadına zabıtalar yetişti
Engelli vatandaşın imdadına zabıtalar yetişti

Engelli vatandaşın imdadına zabıtalar yetişti

Hatay'ın İskenderun ilçesinde evinin önüne park edilen araçlardan dolayı eve giriş ve çıkış yapamadığını öne süren engelli vatandaşın şikayetini dikkate alan zabıta ekipleri, engelli vatandaşın evinin önüne dikme dubalar yerleştirdi.

A+A-

Mustafa Kemal Mahallesinde Hasan Ali Yücel caddesinde ikamet eden Zekeriya Gök isimli engelli vatandaş, İskenderun Belediyesini arayarak evlerinin önüne park edilen araçlardan dolayı eve giriş-çıkış yapamadığını söyledi.

Yücel'in şikayetini dikkate alan İskenderun Belediyesi zabıta müdürlüğüne bağlı ekipler, engelli vatandaşın evinin kapısının önüne araçların park etmemesi için dikme dubalar yerleştirdi.

Yapılan hizmet sonrası çok mutlu olduğunu kaydeden Yücel, "Sağolsun belediyemiz bizim için çok önemli bir sorunu hemen çözdü. Zabıta ekipleri bizimle yakından ilgilenerek sıkıntımızı giderdi. Allah sizlerden razı olsun. Şimdi rahat bir şekilde evime girip çıkabileceğim. Çok mutluyum. Engelli insanlar için bu tür şeyler büyük bir sorun teşkil ediyor. Belediyemize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy ise engelli vatandaşlara her zaman yardımcı olduklarını belirterek vatandaşların araçlarını engellilerin için kaldırımda yapılan rampaların önüne araçlarını park etmemeleri istedi.

Engelli vatandaşın imdadına zabıtalar yetişti

HABERE YORUM KAT