1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Erdoğan dikkat çeken o fotoğrafı yorumladı
Erdoğan dikkat çeken o fotoğrafı yorumladı

Erdoğan dikkat çeken o fotoğrafı yorumladı

G20 zirvesine ev sahipliği yapan Çin'in Hangzhou kentinden dönüş yolunda gazetcilere dikkat çeken açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan G20'deki son aile fotoğrafı​na yansıyan Putin'le​ samimi sohbeti de yorumladı.

A+A-

G20 zirvesine ev sahipliği yapan Çin'in Hangzhou kentinde, kelimenin tam anlamıyla dünyanın derdine derman arandı. Küresel ekonomik büyümenin artırılması için yoğun müzakereler yapılırken, zirveye damga vuran Suriye'deki savaş ve çözüm arayışlarıydı.

Dönüş yolunda gazetecilerle önemli açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20'deki son aile fotoğrafına yansıyan Putin'le samimi sohbeti de yorumladı. Erdoğan dikkat çeken kareyle ilgili "Yanlış yorumlayanlar olabilir tabii ama doğrusu şu: Bizim aslında hepsiyle muhabbetimiz gayet iyi" değerlendirmesini yaptı.

G20 Liderler Zirvesi'ndeki fotoğraf çekiminde ev sahibi Çin'in Devlet Başkanı Şi Cinping'in hemen yanında yer alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer yanında ise Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yer aldı. Erdoğan ve Putin'in aile fotoğrafı çekiminde de bir süre sohbet ettikleri görüldü.

HABERE YORUM KAT