1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Erdoğan: Malesef şehit ve yaralılarımız var
Erdoğan: Malesef şehit ve yaralılarımız var

Erdoğan: Malesef şehit ve yaralılarımız var

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, şehit ve yaralıların olduğu bilgisini verdi.

A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daki terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin, bu ahlaksız terör saldırısından sonra da yaralarını kendisinin saracağını, yasını hakiki dostlarıyla birlikte kendi başına tutacağını, yasak savma kabilinden açıklamalar dışında yanında kimseyi bulamayacağını biliyoruz. Terörle mücadele eden Türkiye'nin ve Türk milletinin yanında yer almak yerine, terör örgütlerini ve teröristleri desteklemeyi tercih eden ülkelerin, bu olaydan sonra farklı davranmalarını beklemek için sebebimiz kalmamıştır." ifadelerini kullandı.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"TÜRKİYE NE ZAMAN GELECEĞE YÖNELİK OLUMLU BİR ADIM ATSA..."

Terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline, bu gece İstanbul'da, bir kez daha şahit olduk. Türkiye ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir. Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu alçak saldırıyı yapan terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK'sıyla, DEAŞ'ıyla, FETÖ'süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmaktadır.

Allah'ın yardımıyla, ülke ve millet olarak, terörün, terör örgütlerinin, teröristlerin ve elbette onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

KAYNAK: AA

HABERE YORUM KAT