1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erman Toroğlu daha fazla dayanamadı, küfürü bastı!
Erman Toroğlu daha fazla dayanamadı, küfürü bastı!

Erman Toroğlu daha fazla dayanamadı, küfürü bastı!

Erman Toroğlu, Vodafone Arena'daki hain saldırı üzerine yorum yaparken sinirlerine hakim olamadı ve küfür etti.

A+A-

Bu saldırının ardından Galatasaray - Fenerbahçe derbisi bile oynansa dostuk görüntülerinin olacağını belirten Toroğlu, "Bugün Galatasaray ile Fenerbahçe maç yapsaydı, stadı %50-%50 açarlardı, el ele maç yaparlardı, omuz omuza tezahürat yaparlardı, skor falan unutulurdu. Çatır çatır adres verirlerdi" dedi.

"BİZİM NE MANYAK DEVLET OLDUĞUMUZU BİLMİYORLAR"

Federasyonun maçı oynatma kararının doğru olduğunu belirten yorumcu, "Bizim ne manyak bir devlet olduğumuzu bilmiyorlar. Bizi bölemezler. Vururuz sonunda, onu söyleyeyim. Biz de vururuz sonunda. Öyle Amerika, İngiltere, Almanya gibi falan değil. Biz pek Suriye'ye falan benzemeyiz. Irak'a, Suriye'ye falan benzemeyiz. Kurtuluş Savaşı'na bakınca görüyorsun. Biz manyak milletiz. Satayım ailemi falan dersin, tararsın, geçersin.

"BU BOMBAYI ATTIRAN O... ÇOCUKLARI NEREDE"

Saldırıyı gerçekleştiren asıl isimlerin bulunması gerektiğini kaydeden Toroğlu, "Maç yorumu yapmayı benden kimse beklemesin. Ben Ankara'da yaşadım, bir şeyleri bilirim. Bu bombayı atanlar değil, bu bombayı attıran o... çocukları neredeler. Bu bombayı atanlar da maşa. Affedersin, özür dilerim. Bunu attıranlar, yukarıdaki babalara. O kelime var ya, en tepeye. O atanlar var ya, onlar zavallı. Esas yukarısı var ya, onlara söyledim. Bilmem anlatabildim mi? diye konuştu.

HABERE YORUM KAT