1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. Ey FETÖ, sen bu ülkeye geleceksin!
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

Ey FETÖ, sen bu ülkeye geleceksin!

A+A-

Türkiye’nin kutsal yürüyüşünü engellemek adına son 5 yıldır onlarca operasyon gerçekleştirildi. 7 ŞUBAT  MİT krizi, 17 ARALIK, 25 ARALIK, Gezi Parkı ve Kobani perovakasyonu. 20  temmuz 2015’den beride terörle ülke kuşatma altına alınmaya çalışılıyor. Ülkemizi ve şanlı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı teslim almaya çalışıyorlar. Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan ayrıca dışta da kuşatma altına alınmaya çalışılıyor. Suriye’deki Esed diktatörünün Amerika, İran ve Rusya tarafından Türkiye’yi dize getirmek amacıyla ayakta tutulması. PKK devletinin kurulması amacıyla vekalet örgütü olan PYD terör örgütü kurulup büyütülmesi, Türkiye’nin  gönül  coğrafyasıyla ilişkisinin kesilmesi amaçlanmıştır. Terörle komşu yapılarak Güney Doğu ve Doğu Anadolu’nun  Türkiye’den koparılması ve terör, kaosla her zaman iç içe olunması amaçlanmıştır. PYD terör örgütüne verilen kasıtlı destek büyüyen, bölgesinde lider ülke konumuna gelen Türkiye’nin boğdurulması isteniyor. DEAŞ terör örgütünün ortaya çıkışının tamamen Türkiye ve Müslümanların zararına olduğu her şuurlu insan tarafından görülebilir. Suriye’deki muhaliflerin uluslararasında elde ettiği güçlü, meşru konumunu sarsmak, Esed rejiminin meşruiyetini, ömrünü uzatmak amacıyla bu terör örgütü ortaya çıkarıldı. İlkin Uluslar arası toplum DEAŞ teröründen dolayı  Suriye’de İslamcılara soğuk bakmaya başladı. DEAŞ muhaliflerle savaşıp, Esed rejimiyle küçük çaplı çatışmalar haricinde çatışmamasından dolayı muhalifler zayıflayıp, Esed güçlendi. Üstüne Esed rejimi ben gidersem işte bu caniler gelir mesajıyla algı operasyonu  yaparak Meşruiyetini güçlendirmeye çalıştı. Türkiye’nin burada kaybettiği, zarara uğradığı durum; muhalifleri tüm gücüyle destekleyen ülkemiz ve İslam Aleminin desteklediği örgütlerin zayıflayıp Suriye’de söz söyleme konumlarının zayıflamış olmasıydı. Türkiye  vekaleten savaşan terör örgütleri tarafından kuşandı. İçte İslam Düşmanları, terör ve Paralel Yapı tarafından zayıflanmak istenen; dışarıda da piyonlar tarafından kuşatılmaya alınmak istenip bölgede söz sahibi olmasını engellemek istiyorlar.

İşte tüm bu mücadeleler adına şer, adi, alçak, şerefsiz ve namussuz terör örgütü Paralel Yapı tarihte hiç eşi, benzeri olmayan bir darbe girişiminde bulundu. İstanbul’da boğazların kapatılması, Ankara’da MİT’i, Gölbaşı emniyetini, Meclisi, Türksatı  ve Beştepeyi helikopter ve jetlerle vurdular. Bu İsrail’in çocukları, piçleri İstanbul ve Ankara’da sivillere de helikopterlerle, jetlerle, otomatik silahlarla saldırdılar. Çok feci şekilde kardeşlerimiz şehit ettiler. Darbenin ana hedefi şanlı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dı. Darbe çok profesyonelce hazırlanmıştı. Bu planı bu piçlerin yapamayacağı kesin. Sahipleri planlayıp, darbecilerde uyguladı. Darbenin yapılacağı  MİT tarafından ifşa edilince saat 5 yerine  gece 11’e  doğru operasyona başladılar. Burada iki hususa dikkat çekeceğim. İlki Cumhurbaşkanı ve diğer yetkililerin dediği gibi darbecilerin 15 temmuzun öğlen saatlerinden itibaren bir hareketlilik yaşandığını söylediler. Peki niye dikkat çekmedi? Buraya dikkat: Darbe girişiminden bir gün önce Fransa’da gerçekleştirilen terör saldırısıyla dikkatler buraya çekildi. Türkiye’de de bir terör saldırısı olabileceği ihtimalini darbeciler öne sürdüler. Daha doğrusu tüm ülkeler diken haline geçti. Yani darbeciler terör saldırısı olabilir diye teyakkuz haline geçmiş gibi göstererek darbenin zeminini hazırladılar. İşte o hareketlilikte  terör saldırısı olabilir beklentisi yüzünden gözden kaçırıldı. Birileri planı iyi kurgulamış. Gündemi teröre odaklayıp darbenin zemini hazırlanmıştır. İkinci husus çok önemli. Darbeciler önemli bir ayrıntıyı gözden kaçırdılar. Eğer interneti ve 3G’yide kesmiş olsalardı Cumhurbaşkanımız  sayın Recep Tayyip Erdoğan televizyonlara canlı bağlanıp milleti sokağa dökemezdi. Darbenin başarısızlığa uğramasının sebebi milletin reisin talimatıyla sokağa dökülüp darbecileri tepelemesiydi. Millet geceleri artık on binlerle, yüz binlerle  nöbet tutuyorlar. İşte Reis boşuna meydanları boş bırakmayın demiyor.Allah korusun TRT’de okunan korsan bildiri, TSK’nın yayınladığı korsan açıklamasının üzerine,   eğer internet ve 3G kesilmiş olsaydı darbeciler manipülasyon haber yapıp Erdoğan tutuklandı veya öldürüldü demiş olsalardı bu iş bitmiş olurdu. Bu kısım zaten darbeyi engellemiştir.

Gelelim Paralel Yapıya bu yapı aslında her şuurlu Müslüman’ın ortaya çıktığı ilk günden beri adi bir yapı olduğu tespit edilebilirdi. Dinler arası diyalog  temelinde ortaya çıkan bu yapı tamamen ilk günden beri Neoconlara ve Yahudi Lobisinin uşaklığını yapıyor. 1980 darbesini desteklediler, İslam’a karşı yapılmış darbe olan 28 Şubatı hararetli bir şekilde desteklediler. Bu İsrail’in piçleri güçlenen Türkiye’den rahatsız olduğu için 7 Şubat MİT krizi, 17/25 Aralık operasyonlarını gerçekleştirdi. Teröre alenen destek oldu. Zaten kendileri de

Adi bir terör örgütüdür. Türkiye’deki çoğu faili meçhulün arkasında da bu yapı bulunuyor. Son askeri darbe kalkışmasında da  sivil ve polis toplam 161 kardeşimizi  şehit ettiler. Yasin Naci Ağaroğlu ağabeyimi şehit ettiler. Allah belalarını versin.

Gelelim Feto piçine. Bol bol beddua edip duruyordu. Müslümanlara haşin bir düşman,  batı ve kafirlere kuzu kesiliyordu. 1980 askeri darbesini destekledi. İslam düşmanlarını destekledi. Bir İslam düşmanı için intihar ederim dedi. Bu piç İslam’a karşı yapılmış 28 Şubat darbesini hararetle destekledi. Büyüyen Türkiye’nin önünü kapatıp tekrar uşak hale gelen bir ülke olmamız için, lider ülke konumuna geçmemiz için 17/25 Aralık darbesini, 7 Şubat MİT krizini gerçekleştirdi. Gezi Parkı darbe girişimini destekledi. PKK terörüne kendi militanlarıyla beraber her türlü yardımı  yaptılar. Şimdide milli iradeyi askeri bir darbeyle gömmeye çalışıyor.

Ey Feto bu senin son çırpınışların. Feto piçi sen bu ülkeye geleceksin. Hesap vereceksin.

Belediyecilere Yazıklar Olsun.

Bu askeri darbe kalkışmasını saat 11’de duyduk.  AK Parti Konya teşkilatı her birimiyle organize olup il başkanlığının önünde toplandı. Vekiller, il başkanı ve diğer görevliler. Özellikle gençlik kolları hemen il başkanlığının önüne gittiler.         Üstad Necip Fazıl’ın dediği gibi ne varsa bu gençlikte var. İl başkanlığından Mevlana meydanına geçildi. Konya yine kendine yakışanını yaptı. Destek gösterileri, solaganlar, gençlik kollarının konuşmaları ve Cumhurbaşkanı danışmanı Serdar Kalaycı’nın konuşması. Asıl mevzu ya gelelim…

Şimdi saat 11’de darbe girişiminden haber alındı. Haydi şok, kriz masası iki saat sürsün. Saat 1’den alalım gelelim. Konya Büyükşehir belediye başkanı  Tahir Akyürek saat 3:51’de meydana çıkıp konuştu. Tam 3 saat meydanlara geç çıktı. Selçuklu belediye başkanı Uğur İbrahim Altay’ı, Meram belediye başkanı Fatma Toru’yu, Karatay belediye başkanı Mehmet Hançerli’yi meydanlarda göremedik. Halen göremiyoruz. Bakın bu zamanda destek olmayacaksınız da ne zaman destek olacaksınız. Zaten bunun üstü darbedir. Reis ve Müslümanlar içeri alınıp öldürülür. Sadece iş menfaat mi? Koltuk mu? Ne bu korku. Ah ah Başbakan ve Cumhurbaşkanı gelince yalakalığın dibine vurursunuz. Niye bu zaman diliminde çıkmıyorsunuz. Tahir Akyürek darbenin başarısız olup devletin üstün geldiğini gördüğünde mi ortaya çıkıp konuşacaksın? Bir hocamın dediği gibi darbe tamamen başarısız olursa ilk çıkıp kutlayacakta bunlardır dedi. İş lüks evlerde oturmak mı? Lüks arabalara binmek mi? İş etrafında yalakalarla dolması mı? Bu hayatta dava var. Prensipler var. Mücadele var. Biz MÜSLÜMANIZ MÜSLÜMAN.

YAZIKLAR OLSUN SİZE. VEYL OLSUN SİZE..        

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT