1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Feridun Düzağaç'tan FETÖ açıklaması
Feridun Düzağaç'tan FETÖ açıklaması

Feridun Düzağaç'tan FETÖ açıklaması

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç, terör örgütünün başarısız darbe girişimi sonrası siyasi kanatta oluşan birlik duygusunun topluma iyi geldiğini ifade etti

A+A-

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç, terör örgütünün başarısız darbe girişimi sonrası siyasi kanatta oluşan birlik duygusunun topluma iyi geldiğini ifade ederek "Bunun toplumun kademelerine yansıması gerektiğini düşünüyorum"dedi. Balıkesir'in Edremit ilçesinde düzenlenen bir etkinliğe katılan Düzağaç, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Kaldığı Kazdağları Ramada Otel'de gazetecilerin sorularını cevaplayan söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç "Adını anmak istemediğim, yakın geçmişteki büyük badireyi atlattıktan sonra devletin her kademesindeki siyasi kanatta oluşan birleşme ve birlik duygusunun bu topluma bir derece iyi geldiğini hissettim. Ben de kendi payıma çok iyi hissettim. Bizler demokrasi ve evrensel doğrular adına oy vermekle mükellef vatansever insanlarız ve meclisteki her bireyin ve onların dahil oldukları partilerin birbirleriyle iyi geçinmeleri, iletişim içinde olmaları ve birbirlerine sevgi sözcükleriyle hitap etmelerini görmek istiyoruz. Bu ülkemizdeki demokrasi tarihinin belki de en özlediği şey. Son kötü olaydan sonra böyle bir durumun çıkması hem çok şaşırtıcı hem de düne kadar birbirlerinin adını anmak istemeyen devlet yöneticilerinin ve siyasilerin birlik duygusu içinde olmaları çok önemli. Bunun toplumun kademelerine yansıması gerektiğini düşünüyorum."dedi.

HABERE YORUM KAT