1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. FETÖ 15 Temmuz'u tatil ilan etmiş
FETÖ 15 Temmuz'u tatil ilan etmiş

FETÖ 15 Temmuz'u tatil ilan etmiş

15 Temmuz darbe girişimine dair FETÖ'nün yıllar öncesinden başlatmış olduğu şifreleme çalışmalarının bir örneği de TRT Müzik takviminde ortaya çıktı. 2015 Aralık'ta basılan takvimde '15 Temmuz 2016' tarihinin tatil olarak ilan edilmiş olduğu görülüyor.

A+A-

Fethullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimi başarıyla püskürtülürken, örgütün yıllar öncesinden bu tarihe odaklanmış olduğu günbegün ortaya çıkıyor. Örgüte ait medya organları ve örgüt mensuplarının aylar, yıllar öncesinden darbeye işaret ettiği, milyonları subliminal mesaj yağmuruna tutmuş olduğu görülüyor.

takvim-001.jpg

TRT takviminde korkunç detay
2015'in Aralık ayında hazırlanan ve baskısı tamamlanarak dağıtılan 'TRT Müzik' takviminde korkunç bir detay ortaya çıktı. Resmi tatil ve haftasonu tatillerinin 'kırmızı' olarak yer aldığı takvimde 15 Temmuz cuma günün de 'kırmızı' olması dikkatleri çekti.

TRT'deki kripto FETÖ'cüler
TRT'yi de finans kaynağı haline getiren FETÖ, yaklaşık 300 milyon liralık vurguna imza atmış. Dışarıya yaptırdığı işleri kendi adamlarına veren hain örgüt, kuruma yerleştirdiği 400 muhabirinden de her ay düzenli olarak himmet topladığı ortaya çıktı.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT