1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. FETÖ’ye Kırşehir’den kırmızı kart
FETÖ’ye Kırşehir’den kırmızı kart

FETÖ’ye Kırşehir’den kırmızı kart

KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir'de binlerce vatandaşın katılımıyla demokrasi nöbeti devam ederken, nöbete katılan hakemler de çıkarttıkları kırmızı...

A+A-

KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir'de binlerce vatandaşın katılımıyla demokrasi nöbeti devam ederken, nöbete katılan hakemler de çıkarttıkları kırmızı kart ve çaldıkları düdükle FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e tepki gösterdi.

Cacabey Meydanında Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk ve faal futbol hakemleri ile binlerce vatandaş demokrasi nöbetine devam etti. Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve faal hakemler FETÖ için kırmızı kart çıkartarak düdük çaldı. Demokrasi nöbeti Kırşehir Belediyesi mehteran ekibi tarafından yapılan gösteri ve Kur'an Tilavetinin okunması ile devam etti.

Vatanı hainlerin bölemeyeceğini anlatan Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, "17 yıl boyunca hakemlerimiz her yerde düdük çaldı. Demokrasi savaşında 250 şehit verdik binlerce yaralı var. Bizler burada vatanımızı bölmeye çalışan sümüklüye kırmızı kart gösteriyoruz. Sen kimsin, bu milleti bölmeye ve yıkmaya çalışırsın" dedi.

Oğlunun sünnet törenini demokrasi alanında yaptı

14 gündür Cacabey Meydanında demokrasi nöbeti için bekleyen ve Kırşehir Çınar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Baysal'ın çocuğunun sünnet törenini de demokrasi nöbetinin gerçekleştiği alanda yapıldı.

Demokrasi nöbetine Hak-İş Sendikası Temsilciliği de destek verdi.

FETÖ’ye Kırşehir’den kırmızı kart

HABERE YORUM KAT