1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ford Trucks “Kazanç Üssü” Konya’da!
Ford Trucks “Kazanç Üssü” Konya’da!

Ford Trucks “Kazanç Üssü” Konya’da!

Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks’ın, düzenlediği “Kazanç Üssü” etkinlikleri Konya’da. “Kazanç Üssü”nde araçları ücretsiz check-up’tan geçirilen müşteriler, bir sonraki servis girişleri için % 20 indirim kazanıyor.

A+A-

55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks, “Kazanç Üssü” etkinlikleriyle müşterileriyle buluşuyor. 13 farklı şehirde düzenlenecek olan etkinlikler, 9-10 Eylül tarihleri arasında Konya Ford Otokoç Bayisi’nde  gerçekleştirilecek.

Etkinliklerde Ford Trucks müşterilerine sunulacak özel ikramlarla beraber, birbirinden farklı aktiviteler düzenlenecek ve sürpriz hediyeler dağıtılacak.  Araçlarını servise getiren müşteriler ücretsiz check-up’tan yararlanacak ve bir sonraki servis girişleri için yüzde 20 indirim hediye edilecek. Etkinliklerde yeni Ford Trucks Serisi E6 araçların tanıtımı yapılacak ve yeni Ford Trucks serisi araç satın alanlar ise 2 yıl garantiye ek olarak 3. yıl uzatılmış garantiye ücretsiz sahip olacak.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT