1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hakkari Valisi Toprak'tan miting teşekkürü
Hakkari Valisi Toprak'tan miting teşekkürü

Hakkari Valisi Toprak'tan miting teşekkürü

Hakkari Valisi Toprak, il merkezi ve ilçelerde düzenlenen "Bayrak" ve "Teröre Lanet" mitinglerinden dolayı partilere, STK'lar ile vatandaşlara teşekkür etti.

A+A-

Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, il merkezi ve ilçelerde düzenlenen "Bayrak" ve "Teröre Lanet" mitinglerinden dolayı partilere, sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlara teşekkür etti.

Toprak, yayımladığı teşekkür mesajında, ülkenin her alandaki yükselişi ve dünyada sözü geçer hale gelmesini hazmedemeyen odaklarının kalleşçe uygulamaya soktukları planlarının asla amacına ulaşamayacağını belirtti.

Toprak, şu ifadelere yer verdi:

"Devletimizin gücü ve kararlılığı ile asil milletimizin sağduyusu, vatan bayrak sevgisi, birbirine kenetlenmişliği, çelikleşmiş iradesi ve cesareti karşısında hiçbir şer gücün başarı şansı bulunmamaktadır. Hakkari merkez ve ilçelerinde düzenlenen 'Bayrak' ve 'Teröre Lanet' mitingleri bunun en büyük ispatıdır. Ben bu vesileyle net duruşlarını ortaya koyan partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza ve bütün vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, hepsini Allah'a emanet ediyorum."

HABERE YORUM KAT