1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. HDP'nin işkenceyle öldü dediği adam ortaya çıktı!
HDP'nin işkenceyle öldü dediği adam ortaya çıktı!

HDP'nin işkenceyle öldü dediği adam ortaya çıktı!

HDP ve PKK'nın aylardır yurtiçi ve yurtdışında 'Polis tarafından işkence ile öldürüdüldüğü' propagandası yapılan Hurşit Külter Kerkük'te ortaya çıktı.

A+A-

PKK ve HDP çevrelerinin aylardır "İşkence gördü" , "Gözaltında kayboldu" , "İşkence ile öldürüldü" , "JİTEM hortladı" gibi yalanlarla propaganda aracı olarak kullandığı Hurşit Külter isimli DBP Şırnak il yöneticisi Irak'ın Kerkük ilçesinde ortaya çıktı. Böylece işkence ile öldürülmek bir kenara turp gibi olan Külter'in PKK'lı teröristler tarafından yurtdışına kaçırılan bir firari olduğu ortaya çıktı.

1.gif

DEMİRTAŞ'IN YALANI ELİNDE PATLADI

Aylardır sosyal medyada trend topic çalışmaları ve montajlarala kara propaganda malzemesi olarak kullanılan Hurşit Külter'in HDP tarafından da en üst düzeyde kullanışlı bir isim olarak değerlendirildiği de kayıtlara geçmişti. Bilindiği gibi 6-8 Ekim katliamlarını getiren olayların çağrısını yapan HDP eş Genel BaşkanıSelahattin Demirtaş partisinin grup toplantısında eline aldığı büyük bir Hurşit Külter posteriyle kameralara poz vermişti.

2-071.jpg
"ŞEHİT HURŞİT" SÖMÜRÜSÜ DE YAPMIŞTI

Yine Demirtaş 15 Temmuz ihanetine karşı milyonların gittiği Yenikapı Mitingi ile ilgili olarak da adeta dalga geçen ifadelere yer verdiği grup toplantısında "HDP Berkin'i unutup Yenikapı'ya gidemezdi. Gezi şehitlerine, Uğur Kaymaz'a, Ceylanın gözlerine bakamazdı HDP. Hurşit Külter'e nasıl hesap verebilirdi. Roboski, Tahir Elçi, HDP olsaydı bunların hesabını soracaktı. HDP Cizre, Sur'u unutup Yenikapı'ya gidemezdi" ifadelerine yer vermişti.

TERÖR MEDYASI DA PATLADI

cikti.jpg

HDP'nin yanısıra FETÖ ve PKK'ya yakın bir çok gazete, TV ve sosyal medya unsurları da PKK'lılarla kucak kucağa sınır dışına kaçan Hurşit Külter'i FAİLİ MEÇHUL cinayet olarak günlerce duyurmuştu.

Sabah.com.tr 

HABERE YORUM KAT