1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hürriyet yazarı terörle korkuttu!
Hürriyet yazarı terörle korkuttu!

Hürriyet yazarı terörle korkuttu!

Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan, yazısında çocuğu olmadığı için kendi adına teselli bulduğunu ve sevindiğini, metro gibi kalabalık yerlerden kaçındığını yazdı.

A+A-

Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan, Cumartesi akşamı Beşiktaş'ta düzenlenen terörist saldırılara ilişkin olarak kaleme aldığı yazısında çok çarpıcı ifadelere yer verdi. Korku ortamı oluşturmayı amaçladığı yazıda, çocuğu olmadığına sevindiğini yazdı.

400 kilo bombanın kullanıldığı saldırıyı, küresel istilacıların taşeronluğunu yapan PKK üstlendi. Milli yas ilan edildi, yurdun her yanında bayraklar yarıya indi. Millet, hainlere karşı bir kez daha kenetlendi. Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan'ın bugünkü yazısında yer verdiği ifadeler ise dikkati çekti.

TESELLİ BULDU

Alphan, 'insan çocuğu yok diye sevinir mi hiç!' başlıklı yazısında çocuğu olmamasından teselli duyduğunu yazdı. Kalabalık ortamlardan uzak durduğunu ve memleketten gidebilenlerin gittiğini yazan Alphan, "Sadece sağ kalmaya çalışarak geçen bir hayata nasıl alışır ki insan?" dedi.

KAYNAK YENİ ŞAFAK

HABERE YORUM KAT