1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. İki ünlü şarkıcı kentin göbeğinde çatıştı! Biri öldü
İki ünlü şarkıcı kentin göbeğinde çatıştı! Biri öldü

İki ünlü şarkıcı kentin göbeğinde çatıştı! Biri öldü

Kosova'nın ünlü iki rap şarkıcısı Noizyi ve Skivi arasında başlayan sözlü atışma sonrası çıkan kavga çatışmaya dönüştü. Çatışmada Skivi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.

A+A-

Priştine’nin kent merkezinde bulunan bir otelin kafesinde, Kosova’nın ünlü iki rap şarkıcısı Noizyi ve Skivi arasında başlayan sözlü atışma kavgaya dönüştü. İki grup arasında silahlı çatışma başladı.

Görgü tanıkları, Noizy olarak bilinen rap şarkıcısının otelin kafesinde oturduğunu, daha sonra aynı kafeye Skivi olarak bilinen diğer rap şarkıcısının geldiğini aktardı. İkili arasında başlayan sözlü atışmaların ardından küfürler havada uçuşmaya başladı. Görgü tanıkları, Skivi’nin telefonla bir grup arkadaşını aradığını ve grubun kafeye gelmesiyle tartışmanın silahlı çatışmaya dönüştüğünü belirttiler. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilmesinin ardından, olaya müdahale eden polis ekipleri üç kişiyi gözaltına aldı. Çatışmada Skivi olarak bilinen şarkıcının arkadaşı hayatını kaybederken, yaralanan diğer şarkıcı Noizy ve 2 arkadaşı Priştine Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

HABERE YORUM KAT