1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. IRK DİNİN ÖNÜNE GEÇERSE
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

IRK DİNİN ÖNÜNE GEÇERSE

A+A-

IRK DİNİN ÖNÜNE GEÇERSE NE OLUR DİYE BİR 16 MADDELİK TESPİTİMİ SAYIN OKURLARA SUNUYORUM:

1=) Hayata bakış açısını, yaşamını, olaylara karşı tepkisini ve bütün her şeyi dar bir kalıpta düşünüp ancak ve ancak kendi nefsini tatmin eder. Irka göre düşüneceği için hangi ırktan olursa olsun, hakikate göre düşünemez. Hatta hakikate düşman hale gelir.

2=) Irk dinin önüne geçtiği için, Kominizm, Sosyalizm, Faşizm, Nazizm ve her türlü sapık İzm fikirlerine müptela olurlar.

3=) Bu maddeleri bir örnekle daha belirgin hale getireyim: Türk milliyetçileri Suriyelilerden nefret ederler. En hafif tabirle def olmalarını istiyorlar. Araplara yapılan yardımlara karşı hükümete etmedikleri lafı bırakmazlar. Ama bir zaman sonra Türkmenlere öyle bir yardım yapmaya başladılar ki bütün okula, mahalleye bu yardım çalışmaları adına ulaştılar. Kürt milliyetçileri yanlarına gelen Suriyeli Şamlıyım, Halepliyim, Humusluyum,Deralıyım dedidiğinde yardımda bulunmazlar. Ama Kobaniliyim, Rasulaynlıyım, Hasekeliyim dediğinde çok büyük mevlalarla yardımda bulunuyorlar. Halbuki bizim inancımızda mazlum kim olursa olsun yardımda bulunulur. Atalarımız Yahudilere bile yardımda bulunmuş. Bunlar Müslümanlar arasında bile ırki kavramlarla hareket ediyorlar. Zaten ırki davrandıkları için hükümete etmedikleri lafı bırakmazlar, çünkü hükümet tüm mazlumlara yardımda bulunuyor.

4=) Ahlaki olarak büyük zaafiyetin içine girerler.

5=) Vicdan diye bir olgu ve gerçek kalmaz.

6=) Siyasi olarak gözleri kör olur. Irkla siyaset yapan partiye amigolar gibi destek verirler. Fanatikleşirler.

7=) Kendi ırkından olmayan insanları öldürürler. Bu ölümleri sevinçle karşılarlar.( Özellikle Siyonist Yahudiler.Bazı HDP'LİLER)

8=) Irk dinin önüne geçerse, kolayca dış güçlerin, Emperyalistlerin, Üst akılın, Amerika'nın, İsrail'in ve Neoconların kuklası haline gelirler. Onların güdümüne girerler. Maşa olurlar.

9=) Asıl gerçek terör ırk dinin önüne geçerse başlar. Örnek PKK, ASALA. Daha bir çokları.

10) Irk dinin önüne geçerse bir yerden sonra din tamamen dışlanır. Alay haline alınır. Komünizm gibi ideolojilere yaklaşılır. Bir yerden sonra dinsiz hale gelinir. Örnek HDP'nin ideolojisi ve kendi içindeki bazı kişiler.

11=) Siyonist İsrail devleti ortaya çıkar.

12=) Şİİ FARİSİ İRAN İMPARATORLUĞU ORTAYA ÇIKAR.

13=) Emperyalist Amerika ortaya çıkar.

14=) Emperyalist Rusya ortaya çıkar.

15=) Komünist Çin ortaya çıkar.

16=) Vahşi ve esfeli safilin Batı ortaya çıkar.

NOT: Burada din dediğimiz inanç, İSLAM.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT