1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. İSRAİL TÜRKİYE'NİN RÖNTGENİ’Nİ ÇEKTİ
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

İSRAİL TÜRKİYE'NİN RÖNTGENİ’Nİ ÇEKTİ

A+A-

Bir   insan  hastalanıp,  hastaneye  gittiğinde bir  hastalığı  var  mı  yok  mu  diye röntgen  filmini çeker. Bir  hastalığı  varsa  onu  görür, tedbir ve  ilacını alır  bir hastalığı yoksa kalbi-gönlü rahat eder.

Bir ülke düşünün; o ülkenin düşmanları o ülkenin hassas olduğu durum ve bilgileri, güçlü olduğu noktaları öğrenmek için elinden geleni yapar.

Bu  durumda da anlaşılacağı üzere bir ülke düşman  olduğu  ülkeye  hassas  konular üzerinden sızıp karıştırmak ister. O ülkeyi itibarsızlaştırma ve güçsüzleştirmeye çalışır. Özellikle  Emperyalistler,  Müslüman  ülkelere  bu  hassas noktalardan her zaman gizli bir saldırı içerisinde  olmuştur. Şimdi  ülkemizde  son   yaşanan  olaylar serisi  bunu  akla  getiriyor. Birileri  ülkemizin  hassas  noktalarını  irdelemeye  çalışıyor. Gezi  Parkı  olayları  bunu  en  açık  örneğidir. 17  ve   25  aralık  operasyonları  bunu  bize  gösteriyor. Ülkemizin  yürüyüşü  engellenmek  isteniyor. Bu  operasyonlardan  sonra  tele kulak  skandalları  ortaya  çıktı. İlk  önce  7  bin  kişi  ile  başladı. Derin kulak ve  paralelin  çarpımından  oluşan   örgütün  üzerine  gidildikçe  dinlenen  insanların sayısı dudaklarını  uçuklattı; Sayı  tam  1  milyonun  üstünde   olduğu  görüldü. Bu  örgüt  İsrail’den  tut  Türkiye’ye  düşman  olan   tüm  ülkelerin  istihbaratına  yardımcı  olmuştur. Ülkemizin  sırları  kim  bilir  hangi  corcun  hangi  levi’nin  eline  geçmiştir. Bunlar  Başbakandan  tut  herkesi  dinlemiş. Şimdi  akla  şu soru geliyor: İsrail  güdümlü  bu  örgütün   niye  önemli  kişilerle  sınırlı  kalmayıp herkesi  dinlediği?  Sonra  sadece  İslami  çevrelerle  sınırlı  kalmayıp  solcu,  komünist,  Liberal  ve her görüşten  insanları niçin dinlemiş  olabilirler?

Bu dinlemeler  içinde  siyasetçi olanda  var  gazeteci  olanda. Tam  bir  milyon  kişi  ne  demek  biliyor musunuz  ülkemizdeki  çoğu  şehrin  nüfusundan  fazla. Bunlar  bu  teknoloji  donanımını  bu  ülkede  bulamazlar. Belli ki  İsrail  iyilikte  bulunmuş  bunlara! En Son çıkan listede toplumun önemli ve kritik konumda  bulunan kişileri dinlemişler.   Bu  listede  rahmetli  Erbakan  hocadan  ASELSAN mühendislerine 64 kişi dinlenmiş.                                                                                                                                                 

Siyasetçiden iş dünyasına, iş dünyasından gazetecilere, gazetecilerden mühendislere, mühendislerden mankenine  kadar  dinlemişler.

Erbakan  hoca  bu  ülkede  neler  çekti  neler. 4 partisi kapatıldı, Müslümanlara düşman olanlardan  hakaretler  yedi. Yetmedi  uyduruk  bir  davadan  hapis  cezası  yedi ve  cezası  ev  hapsine  dönüştürüldü. En  önemlisi  de  28  Şubatın  en  büyük  mağdurlarındandı. Bu  ülkeye  hizmetten  başka  gayesi  olmayan  Hocayı  en  son  bir  terörist  yapmadıkları kaldı. İsrail  güdümlü  örgüt bunu da yaptı. Zaten İsrail için bebek ve çocuklar da  terörist  değil mi? Hocayı da terörist  yapmışlar çok mu!  Bakalım  Saadetin  genel  başkanı  ne  diyecek. BBP  Genel  Başkanı  ne  diyecek,  çünkü  onları da  dinlemişler.

Bu son listelerle beraber olayın sadece kişilerle alakalı olduğunu zannetmiyorum, bu   olayların  tüm  toplumla  alakalı  olduğunu  düşünüyorum. Bunlar   1  milyon  insanı  fantezi  olsun  diye mi  dinliyor ? Bunlar  hem  sağdan  hem  soldan  hem  İslamcılardan  insanları  niye  dinler,  yani  toplumun her  kesimini niçin dinlemiş  olabilirler? Cevap  aslında  net  ve  açık  Türkiye  toplumu ve devletinin  hassas ve güçlü, bilgi ve sırlarını (ç)alma için  dinlemişler. Bir  anket   şirketi  bir  durum  için  anket  yaptığında tüm topluma sormuyor,  3 yahut  5  bin  kişiye  sorup  olaya  nasıl  baktığını  anlıyor  toplumun. Bu  olayda  aynen  bir  anket gibidir. Toplum  bu olaylara nasıl bakıyor ? Toplumun yaklaşım ve düşünce  şekline göre bir plan-proje üreterek, kitleler yönlendirilebilir mi? Her  fikirden  siyasi  liderler  dinlenip  onların  zaafı  nedir  diye  bakmışlardır. Liderlerin aralarında ihtilaflı  olduğu  konulara  göz  atmışlardır. Yarın  Devlet  Bahçeli  ve  Deniz  Baykal’da  dinlenildi  derse  şaşırmayın. İsrail’in  kuyrukları  bu  ülkede  1  milyon  insanı  dinleyip  İsrail’e  bilgi  sunup, İsrail’in  toplum  mühendisliği  yapmasının  önünü  açmıştır. Gezi  Parkını  unutmayalım. Ülkenin   hassas konularından birisi Alevilik iken Alevi vatandaşlarımız bilerek olaylarda öne sürüldü. Komünistler  ve sol fraksiyonlar nasıl ön saflarında yer aldı? Bu  saydıklarım  bir   toplum  mühendisliğidir. Şimdi  abarttığımı  düşünenler  olursa  onlara sadece  şunu söyleyebilirim: Emperyalistler  ülkemizi  her  zaman  göz  önünde  tutmuşlardır. Ve  ülkemizin  gelişmesine karşı elinden  gelen  mücadeleyi vermişlerdir. Emperyalistler  İslam  dünyasına  lider  olacak  bir  ülke  istemezler. Emperyalistler onun için emin olun 1 milyon değil 10 milyonları dinlerler. Son çıkan haberler de Almanya  istihbarat servisi BND  2009'dan  beri   Türkiye’yi dinlemiş.  Almanya  Çözüm  Sürecinden  ve  ülkenin  güçlenmesinden rahatsızmış.  Almanya  Başbakanı Merkel  Türkiye'yi  niçin  dinlenildiği sorusuna  verdiği cevap   tam  bir  küstahlık  örneği: Ülkemizin  menfaati  için  dinledik diyor.  Amerika da  dinler,  Almaya da dinler, Fransa da dinler  ve  Paralel  Yapıda dinler. Hepsi  zaten birbirleriyle ilişkili ve  İsrail'in  güdümündedir.   Sözün  özü  şudur: Türkiye'nin  güçlenmesini istemeyenler  ülkemizin  önceden  atacağı  adımları  bilerek  ülkemizi  diskalifiye  etmek  isterler. Birileri  toplum  mühendisliği  yapmak  için  de  ülkemizdeki  en  küçük  bilgiyi  dahi  kullanmak  isterler. Bu Paralel Örgütün  ve  Almanya'nın    İsrail’e  yakın  olduğu  için  İsrail  Türkiye'nin röntgenini  çekmiştir. İsrail  ülkemizin  bütün  kesimlerinin  röntgenini  çekip  emin  olun  yarın,  öbür  gün  ülkemize karşı bir  toplum  mühendisliği  ve siyasi dizayn operasyonları  yapmaya   teşebbüs  edecektir.

 

NOT:  Eğer  HSYK  seçimlerini  paralel  yapı  kazanırsa,  bu  paralelciler  ülkemizin  röntgenini  çekmeye  devam  edecektir. Bu  HSYK  seçimleri  çok  mühim.

 

Vesselam.  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT