1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İşte EURO 2016 fikstürü
İşte EURO 2016 fikstürü

İşte EURO 2016 fikstürü

10 Haziran'da başlayan dev turnuva, 10 Temmuz'da sona erecek. İşte program...

A+A-

Fransa'da düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) heyecanı sürüyor.

24 takımın katıldığı dev turnuva toplam 51 maça sahne olacak. Bu büyük heyecan, TRT ekranları aracığılığıyla futbolseverlere ulaşıyor.

İŞTE ALINAN SONUÇLAR, KALAN MAÇLAR VE MAÇLARIN YAYINLANACAĞI KANALLAR:

10 Haziran Cuma

A Grubu: Fransa-Romanya: 2-1

11 Haziran Cumartesi

A Grubu: Arnavutluk-İsviçre: 0-1

B Grubu: Galler-Slovakya: 2-1

B Grubu: İngiltere-Rusya: 1-1

12 Haziran Pazar:

D Grubu: TÜRKİYE-Hırvatistan: 0-1

C Grubu: Polonya-Kuzey İrlanda: 1-0

C Grubu:  Almanya-Ukrayna: 2-0

13 Haziran Pazartesi:

D Grubu:  İspanya-Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1

E Grubu: İrlanda Cumhuriyeti v İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris) TRTSPOR

E Grubu: Belçika-İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRT1

14 Haziran Salı:

F Grubu: Avusturya-Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR

F Grubu: Portekiz-İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRT1

15 Haziran Çarşamba:

B Grubu: Rusya-Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1

A Grubu: Romanya-İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris) TRTSPOR

A Grubu: Fransa-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1

16 Haziran Perşembe:

B Grubu: İngiltere-Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1

C Grubu:  Ukrayna-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon) TRTSPOR

C Grubu:  Almanya-Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1

17 Haziran Cuma

E Grubu: İtalya-İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1

D Grubu: Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRTSPOR

D Grubu: İspanya-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade de Nice)

18 Haziran Cumartesi:

E Grubu:  Belçika-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux) TRT1

F Grubu: İzlanda-Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRTSPOR

F Grubu: Portekiz-Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris)

19 Haziran Pazar:

A Grubu: Romanya-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRTSPOR

A Grubu: İsviçre-Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1

20 Haziran Pazartesi:

B Grubu: Rusya-Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse) TRTSPOR

B Grubu: Slovakya-İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard)

21 Haziran Salı:

C Grubu:  Ukrayna-Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome) TRTSPOR veya TRTHABER

C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes) TRTSPOR veya TRTHABER

D Grubu:  Çek Cumhuriyeti-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis) TRT 1

D Grubu:  Hırvatistan-İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR

NOT: 22 HAZİRAN'DAN İTİBAREN HANGİ MAÇIN, HANGİ KANALDA? ( TRT 1 Mİ, TRTSPOR MU?) YAYINLANACAĞI DAHA SONRA NETLEŞECEK...

22 Haziran Çarşamba:

F Grubu: İzlanda-Avusturya (Saat 19:00, Stade de Fransa)

F Grubu: Macaristan-Portekiz (Saat 19:00, Stade de Lyon)

E Grubu: İtalya-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy)

E Grubu:  İsveç-Belçika (Saat 22:00, Stade de Nice)

Son 16 turu

 

25 Haziran 2016
15:00
A grubu 2.si37. MaçC grubu 2.siStade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
   

25 Haziran 2016
18:00
B grubu 1.si38. MaçA / C / D grubu 3.süParc des Princes, Paris
   

 


25 Haziran 2016
21:00
D grubu 1.si39. MaçB / E / F grubu 3.süStade Félix-Bollaert, Lens
   

 


26 Haziran 2016
15:00
A grubu 1.si40. MaçC / D / E grubu 3.süStade des Lumières, Lyon
   

26 Haziran 2016
18:00
C grubu 1.si41. MaçA / B / F grubu 3.süStade Pierre-Mauroy, Lille
   

26 Haziran 2016
21:00
F grubu 1.si42. MaçE grubu 2.siStadium Municipal, Toulouse
   

27 Haziran 2016
18:00
E grubu 1.si43. MaçD grubu 2.siStade de France, Saint-Denis
   

27 Haziran 2016
21:00
B grubu 2.si44. MaçF grubu 2.siAllianz Riviera, Nice
   

 

Çeyrek finaller

30 Haziran 2016
21:00
37. Maç galibi45. Maç39. Maç galibiStade Vélodrome, Marseille
   

1 Temmuz 2016
21:00
38. Maç galibi46. Maç42. Maç galibiStade Pierre-Mauroy, Lille
   

2 Temmuz 2016
21:00
41. Maç galibi47. Maç43. Maç galibiStade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux
   

3 Temmuz 2016
21:00
40. Maç galibi48. Maç44. Maç galibiStade de France, Saint-Denis
   

 

Yarı finaller

6 Temmuz 2016
21:00
45. Maç galibi49. Maç46. Maç galibiStade des Lumières, Lyon
   

7 Temmuz 2016
21:00
47. Maç galibi50. Maç48. Maç galibiStade Vélodrome, Marseille
   

 

FİNAL

10 Temmuz 2016
21:00
49. Maç galibi51. Maç50. Maç galibiStade de France, Saint-Denis
 

HABERE YORUM KAT