1. HABERLER

  2. KONYA

  3. İşte Konya'da günün özeti...
İşte Konya'da günün özeti...

İşte Konya'da günün özeti...

Bugün Konya gündeminde yer alan olayların özetini sizin için derledik...

A+A-

1- Okyanus Operasyonu’nda şok ayrıntılar! İşte FETÖ kumpası...

FETÖ’nün üst düzey birçok isminin de aralarında bulunduğu üyelere sohbet dersleri verdiği öğrenilen N.Y., 2008-2009 yılları arasında Okyanus Davası olarak bilinen FETÖ kumpası hakkında önemli bilgiler verdi

2- Konya'da bağ evine uyuşturucu operasyonu

KONYA'da polisin bir bağ evine düzenlediği operasyonda 4 kilo kubar esrar, 3 bin 600 kök Hint keneviri ve 18 tüfek ele geçirildi.

3- Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu'nda gala yapıldı

MÜSİAD Konya Şubesi'nin öncülüğünde gerçekleştirilen 33 Afrika ülkesinin bakanları, büyükelçileri ve beraberlerinde çok sayıda yabancı iş adamının katıldığı “Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu”nun gala programı gerçekleştirildi

4- Konya'da foseptiğe düşen inek kurtarıldı

Konya'nın Kulu ilçesinde foseptiğe düşen inek kurtarıldı. Küçük Sanayi Sitesi'nde, Cafer Güçlü'ye ait inek, foseptiğe düştü.

5- Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu’nda binin üzerinde iş görüşmesi yapıldı

MÜSİAD Konya Şubesi tarafından düzenlenen Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu kapsamında kente gelen 100 kişilik Afrikalı iş adamı heyeti, Konya'dan ve diğer illerden katılan 300'ün üzerinde iş adamıyla ikili iş görüşmesi gerçekleştirdi.

6- Alacabel'de dolu ulaşımı olumsuz etkiledi

Konya-Antalya karayolunun Alacabel mevkisinde etkili olan dolu, sürücülere zor anlar yaşattı

7- KONESOB’ta devir teslim töreni yapıldı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)'nin 6 Mayıs 2018 tarihinde yapılan genel kurul ve başkanlık seçimleri sonrası Birlik Başkanı seçilen Muharrem Karabacak, eski Başkan Ali Osman Karamercan'dan başkanlığı devraldı.

8- Konya'da ekonomi zirvesi başladı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, geçen yıl 150 milyar dolar olan imalat sanayi cirosunu ikiye katlamak istediklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT