1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kanguru
Kanguru

Kanguru

Kanguru

A+A-

 

Kanguru bebek taşıma sistemidir. Bu ismin verilmesinin sebebi kanguru hayvanının yavrusunu cepte taşırmış görüntüsünden kaynaklıdır. Bu sistem sayesinde anne ve bebek birlikte hareket edebilme özgürlüğünü taşır, anne günlük hayatında son derece rahat olur. Ve en önemlisi anne ya da baba her kim olursa olsun bebekle olan yakın temasın olumlu yönüdür.

Kanguru sayesinde gerek evde gerek dışarıda ebeveynler için son derece kolaylıktır. Bebek arabaları kuşkusuz bazı açılardan sorunlar yaşanılan araçlardır oysa bu taşıma sisteminde hareket sınırı yoktur, bebek anne ya da babası ile göz temasındadır. 

Kanguru Ne Zaman Kullanılmaya Başlanmalıdır?


Bebekler ilk 3 aydan sonra arkaya bakabilme yaşayabilmektedir. Bu sebeple 2 aydan önce kanguru pek önerilmez. Boyun kaslarının gelişmiş olması gereklidir.

Kanguru tipleri rahatlığı yaşandıkça artık birçok çeşitleri ile adeta artış göstermiştir. Bebekler 3 aylıktan nerdeyse 3 yaşına kadar rahatlıkla bu keyifli sürebilme rahatlığını taşır. Bebeğin yaşı ve kilosu orantısında gerekli seçimler yapılarak kullanım sürdürülebilir. Bu çeşitliliklerle tanışmak için vazgeçilmez adrese ise https://www.soobe.com.tr/kategoriler/bebek-urunleri/bebek-arabalari-kangurular/1138 dir.

 

HABERE YORUM KAT