1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Karaman Valisi Tapsız, mesaj yayımladı
Karaman Valisi Tapsız, mesaj yayımladı

Karaman Valisi Tapsız, mesaj yayımladı

A+A-

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Tapsız, mesajında, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı ramazanı bütün coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Bayramların insani ve dini hassasiyetlerle bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleri olduğunu vurgulayan Tapsız, şunları kaydetti:
"Bayram süresince ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de siz değerli Karamanlı hemşehrilerimizin bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için ilgili kurumlarca gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Bilindiği gibi her bayramda artan trafik yoğunluğu sebebiyle kazalarda da artış yaşanmaktadır. Sürücülerimizin trafik kurallarına hassasiyet göstermelerini bekliyor, hiçbir vatandaşımızın bayram sevincinin hüzne dönüşmemesini temenni ediyorum. Bu duygular içerisinde Karamanlı hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum."

HABERE YORUM KAT