1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Karayollarında durum
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

A+A-


Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu Hendek Kavşağı-Akyazı Kavşağı 73-181'inci kilometrelerinde (Ankara-İstanbul yönü) üst yapı iyileştirmesi çalışmaları nedeniyle 9 Eylül 2016 tarihine kadar her gün 20.00-07.30 saatleri arasında otoyol trafiğe kapatılacak. Ulaşım Hendek Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendirilecek ve Akyazı gişelerden tekrar otoyola katılım yapılacak.

İzmir-Aydın Otoyolunun Torbalı Kavşağı-Havalimanı Kavşağı 0-5'inci kilometrelerinde üst yapı onarım çalışması nedeniyle İzmir istikametinde bant aktarımı yapılarak ulaşım iki yönlü olarak sağlanıyor.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Batı kavşağı (K22) bölümünde aydınlatma direklerinin değişim çalışması başlatılacağından İstanbul -Ankara istikameti otoyol çıkışı bugün ve yarın trafiğe kapatılacak. Söz konusu kavşağın kapatılması sırasında Abant (K21) kavşağında gerekli uyarı levhaları ile sürücüler bilgilendirilecek.

Toprakkale-İskenderun Otoyolu'nun Serbest Bölge Otoyol Kavşağı-Gözeneler Otoyol Kavşağı Kesimi 5-7'nci kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Adana-İskenderun istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

HABERE YORUM KAT