1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Karayollarında durum
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

A+A-

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Gaziantep-Şanlıurfa otoyolu Birecik kavşağı-Şanlıurfa Kuzey kavşağı-Şanlıurfa bağlantı yolu kavşağı arası (Kuzey taşıma yolu) 4-21. kilometresindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle 3 şerit trafiğe kapatılacağından otoyolun bu kesiminde trafik kontrollü olarak sağlanacak.

TEM otoyolunun (Körfez kavşağı-Gümüşova kavşağı) Hendek kavşağı-Akyazı kavşağı kesiminde 145-159. kilometrelerindeki üstyapı onarımı ve yenileme çalışmaları nedeniyle Hendek-Akyazı istikametinde otoyol tamamen trafiğe kapatılarak ulaşım Hendek kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek ve Akyazı gişelerden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Ankara-Polatlı-Sivrihisar yolunun 34-40. kilometrelerinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Eskişehir-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

HABERE YORUM KAT