1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Karayollarında durum
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanırken, elverişsiz hava şartları dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatıldı.

A+A-

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Beşikdüzü-Trabzon yolunun 48. kilometresindeki Beşirli mevkisinde düşey işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım aralıklarla kontrollü sağlanıyor.

Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde bakım çalışmaları yapılacağından, her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek. 

Aksaray-Ulukışla, Aksaray-Ortaköy-Kırşehi̇r, Karaman-Mut (Sertavul geçi̇di̇), Konya-Karaman, Ci̇hanbeyli̇-Konya, Seydi̇şehi̇r-Akseki̇ Alacabel mevki̇si, Konya-Karapınar-Ereğli̇, Dereli̇-Şebi̇nkarahi̇sar, Bozkır-Hadi̇m, Taşkent-Sarıveli̇ler, Akşehi̇r-Bağkonak, Beyşehi̇r-Konya, Konya-Aksaray, Ilgın-Konya, Erzurum-Çat-Karlıova, Kangal-Gürün, Pınarbaşı-Malatya, Nevşehi̇r-Ni̇ğde, Nevşehi̇r-Kayseri̇, Aksaray-Nevşehi̇r, Kırşehi̇r-Hacıbektaş-Nevşehi̇r, Nevşehi̇r-Ürgüp, Doğubayazıt-Çaldıran, Köprüköy-Eleşki̇rt ile Di̇vri̇ği̇-Arapgi̇r yolları kar ve ti̇pi̇ nedeni̇yle trafi̇ğe kapalı olacak.

HABERE YORUM KAT