1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası
Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası

Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde düzenlenen Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası'nın birincisi Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.İlçedeki...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde düzenlenen Kaymakamlık Bahar Futbol Turnuvası'nın birincisi Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

İlçedeki kamu kurumları, okullar, muhtarlıklar, özel sektör kuruluşları ve esnafın katılımıyla kurulan 9 takımın mücadele ettiği turnuvanın final maçı, Karakeçili Münir Karaloğlu Şehir Stadı'nda Tarım Kredi Kooperatifini ve Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında yapıldı.

Turnuvada, Tarım Kredi Kooperatifini final maçında 3 - 2 yenen Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci oldu.

Ödül töreninde konuşan Kaymakam Halil İbrahim Köroğlu, sportif faaliyetler sayesinde gençlerin, kamu çalışanlarının ve vatandaşların bir araya gelerek hem spor yaptıklarını hem de sosyal aktivitelerini geliştirerek samimi kardeşlik ortamı oluşturduklarını söyledi.

Sporun kötü alışkanlıkların önlenmesi için de iyi bir aktivite olduğunu belirten Köroğlu, turnuvanın organize edilmesinde emeği geçenlere ve katılan bütün takımlara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından, birinci olan Karakeçili Anadolu İmam Hatip Lisesi takımına kupasını ve madalyalarını Kaymakam Köroğlu verdi.

HABERE YORUM KAT