1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kırıkkale’de belediye çalışmaları tam gaz
Kırıkkale’de belediye çalışmaları tam gaz

Kırıkkale’de belediye çalışmaları tam gaz

Kırıkkale Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz gün yapılan çalışmalar kapsamandı ise mahalle yolları ve okullarda dezenfekte...

A+A-

Kırıkkale Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz gün yapılan çalışmalar kapsamandı ise mahalle yolları ve okullarda dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Kırıkkale Belediyesi Başkanı Mehmet Saygılı'nın talimatıyla belediye ye bağlı tüm birimler çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapmasında Çalılıöz Mahallesi 540. sokak kilit parke-merdiven çalışması, Sanayi mahallesi 1293. sokak kilit parke çalışması, Karşıyaka mahallesi Pınar caddesi sathi kaplama çalışması, İzmir caddesi asfalt çalışması çalışmalar devam ediyor.

"Elimizden Geleni Yapıyoruz"

Çalışmaları bizzat yerinde inceleyen ve çalışmalara aralıksız devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Belediye olarak hem kış çalışmalarımız hem de rutin olarak yapılan yol, park ve su arıza çalışmalarımız devam ediyor. Belediye olarak her mahallemiz her sokağımızda ihtiyaca göre çalışmalar yapıyoruz. Tüm ekiplerimiz gece, gündüz çalışmalarına devam ediyor. Halkımızın rahatlığı için elimizden geleniyi yapıyoruz" dedi.

Kırıkkale’de belediye çalışmaları tam gaz

HABERE YORUM KAT