1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kırşehir Belediyesinden Mucur'a kütüphane
Kırşehir Belediyesinden Mucur'a kütüphane

Kırşehir Belediyesinden Mucur'a kütüphane

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesince Mucur ilçesindeki ilkokula kütüphane yaptırıldı.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Yaşar...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediyesince Mucur ilçesindeki ilkokula kütüphane yaptırıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Mucur Hacı Ömer Sayın İlkokuluna yaptırılan kütüphanenin açılışında yaptığı konuşmada, öğrencilerin kitaplara daha hızlı ulaşmaları için kütüphane oluşturduklarını dile getirdi.

Kütüphanenin Hacı Ömer Sayın İlkokuluna hayırlı olmasını dileyen Bahçeci, şunları kaydetti:

"Kütüphaneler her öğrenci için değerlidir. Onlar kitaplara daha hızlı ulaşmalı ve araştırmalarına eğitimlerine kesintisiz, eksiksiz devam etmelidirler. Kütüphanemiz Mucur Hacı Ömer Sayın İlkokuluna hayırlı uğurlu olsun. Bu kütüphane ile birlikte beşinci kütüphanemizi açtık. Bundan sonra da kütüphane yapmaya devam edeceğiz. Kütüphaneden ve bilgiden daha kıymetli bir şey yoktur. Mucur'un pırıl pırıl gençleri, çocukları kütüphanede fayda göreceklerdir. Tabi ki sadece fiziki olarak değil, içini de her zaman yeni yeni kitaplarla doldurarak, daha faydalı hale getirmeliyiz. Çocukların her zaman bilgiye ulaşmasını sağlamak lazım, bu konuda elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz."

Bu arada Bahçeci, açılışın ardından Mucur Hayrettin Ekim Huzurevini de ziyaret etti.

HABERE YORUM KAT