1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kızılay 'Yılın Sivil Toplum Kuruluşu' seçildi
Kızılay 'Yılın Sivil Toplum Kuruluşu' seçildi

Kızılay 'Yılın Sivil Toplum Kuruluşu' seçildi

Kızılay, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri'nde ödüle layık görüldü.

A+A-

KızılayAnadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri'nde "Yılın Sivil Toplum Kuruluşu" ödülüne layık görüldü.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, 2. Anadolu Medya Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törene, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bazı milletvekilleri ve çeşitli kanalların medya temsilcileri, gazeteciler ile sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Kızılay, 40 ödülün dağıtıldığı gecede "Yılın Sivil Toplum Kuruluşu" seçildi.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ödülü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun elinden aldı.

Gecede konuşan Kınık, Kızılay olarak Anadolu medya kuruluşlarıyla çok yakın çalıştıklarını belirterek, "Çünkü Kızılay'ın yurt geneline yayılmış 700 şubesi var. O nedenle her gün onlarca haberimiz medyada yer alıyor. Biz kendilerinin kıymetini çok iyi biliyoruz. Metafordaki gibi 'Siz süpermarkete giderseniz ama cenazenize bakkal gelir.' Anadolu medyasını kendimize yakın, sıcak buluyor, her zaman yanımızda bulunan paydaşlarımız olarak görüyoruz. Bu ödülü de hem Kızılay hem de milletimiz adına alıyor, teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT