1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Kocaman: Arada tecrübe farkı olsada puana çok yaklaşmıştık
Kocaman: Arada tecrübe farkı olsada puana çok yaklaşmıştık

Kocaman: Arada tecrübe farkı olsada puana çok yaklaşmıştık

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman:"Arada tecrübe farkı olsa da puana çok yaklaştığımız bir maçı kenardan gelen bir ortayla kaybettik"

A+A-

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Shakhtar Donetsk ile arada tecrübe farkı olsa da puana çok yaklaştıkları müsabakayı kenardan gelen bir ortayla 1-0 kaybettiklerini söyledi.

Kocaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Shakhtar Donetsk'in kendilerinden daha iyi bir takım olduğunu ifade etti.

Seviye farkı ne olursa olsun maç içindeki gelişen olayların skoru ve puanı belirlediğini vurgulayan Kocaman, şunları kaydetti:

"Genel olarak bakıldığı zaman oyuna puan verilseydi, zaten 3 puan yine her halükarda Shakhtar Donetsk'indi. Zaten Shakhtar Donetsk'in daha fazla topa hakim ve kalemizin önünde olması beklenen durumdu. Bunu sadece bize değil pek çok takıma karşı yapabiliyorlar. Bütün oyunumuzu merkezden hücumlarını bertaraf etmek üzerine kurmuştuk. Onlar da daha çok oyunu kenara götürerek bizim defansımızı bozmaya çalıştılar. Ne kadar arada tecrübe farkı olsa da puana çok yaklaştığımız bir maçı kenardan gelen bir ortayla kaybettik."

HABERE YORUM KAT