1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Koç'tan Cocu, Yanal ve Wenger açıklaması
Koç'tan Cocu, Yanal ve Wenger açıklaması

Koç'tan Cocu, Yanal ve Wenger açıklaması

FB TV'de gündeme dair açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eleştirilerin hedefindeki teknik direktör Cocu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Koç'un açıklamaları...

A+A-

"Kötü başladık. Cocu'nun hazırlık maçlarında oynattığı futbol henüz takıma yansımamış. İnsanlar istedi diye ben Ersun Hoca'yı getirmemeyi düşünmüyorum. Ben Ersun Hoca ile uzun vadeli plan yapabileceğimizi düşünmüyorum. Onun şampiyonluğu keyif aldığımız şampiyonluktu.

- Hocamız çok çalışıyor, ağır mesai harcıyor. Zaman zaman tercihlerini sorgulamıyor muyuz? Sorguluyoruz ama içinde bulunduğumuz durumu sadece hocaya bağlamak ciddi anlamda yanlış olur. O yüzden tercihimizi Cocu yönünde kullanıyoruz

- Ne Arsene Wenger, Ne Yanal, ne Blanc, ne de Tayfun Korkut'la herhangi bir görüşme gerçekleştirmedik.

"Kim istemez Arsene Wenger'i?"

- Devre arasına kadar hoca değişikliği düşünmüyorum. Kim istemez Arsene Wenger'i? Çalışmayı bıraktığı ortamı, aldığı teklifleri bir düşünelim. Şu an bunları karşılayacak durumda değiliz.

"Ben de kızıyorum Damien Comolli'ye"

- Ben de kızıyorum Damien Comolli'ye. Takımlaşma konusunda daha sert önlemler alabilmeli. 6 hafta önce bu teknik kadroda sıkıntılar var dedim, harekete geçmesi zaman aldı. Bizim oyuncularımızın sırtının sıvazlanmasına ihtiyacı var dedim, olumlu sonuç çıkarabilirdi.

- Hırsız diyorlar terbiyesizler. Bir insanı hırsızlıkla suçlamak nasıl biliyor musunuz? Haddini aşan birkaç kişi var, gelin kontratları gösterelim size. Bu saldırılar aslında Damien'a değil, bana. Taraftarlar yanımda dursun, ben bunlarla mücadele ederim.

HABERE YORUM KAT