1. HABERLER

  2. KONYA

  3. KOMBASSAN’da “Demokrasi Nöbeti” mesaisi
KOMBASSAN’da “Demokrasi Nöbeti” mesaisi

KOMBASSAN’da “Demokrasi Nöbeti” mesaisi

A+A-

Kombassan Holding tüm işletmelerine gönderdiği yazıyla, devletimizin varlığına yönelik darbeye karşı “Demokrasi Nöbetine” katılan personeli için yeni mesai düzenlemesi yaptı. Yapılan düzenlemede geceleyin “Demokrasi Nöbeti”ne katılan personelin gündüz mesailerinin kolaylaştırılması istendi.

Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin holding çalışanlarına gönderdiği yazılı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“15 Temmuz günü ülkemizin demokratik varlığı ve bağımsızlığını hedef alan hain darbe girişimi halkımız ve vatansever güvenlik güçlerimizin işbirliği ile engellenmiştir.

Kombassan Grubu olarak bu güne kadar olduğu gibi, ülkemiz aleyhine olan her türlü girişimde bundan sonra da halkımızın ve demokratik meşru hükümetimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu maksatla istiklal ve istikbal mücadelesi verdiğimiz bu günlerde, tüm kuruluşlarımız ve çalışanlarımızla ilk günden itibaren başlattığımız “Demokrasi Nöbeti” ve her türlü desteğe, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ikinci bir talimatına kadar devam edeceğiz.

Çalışanlarımızın geceleri yaptıkları “Demokrasi Nöbeti”nden dolayı gündüz mesailerinin asli görevlerini aksatmayacak şekilde yeniden düzenlenerek kolaylık sağlanmasını rica ederim.

Ayrıca gösterdiğiniz bu milli duyarlılık ve vatansever çabalarınız nedeniyle sizleri tebrik eder, şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar dilerim.”

Etiketler :

HABERE YORUM KAT