1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. KONYA’DA FETÖ’CÜLERİ KİM KORUYOR?
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

KONYA’DA FETÖ’CÜLERİ KİM KORUYOR?

A+A-

15 Temmuz işgal  girişiminde 241 Mücahit insanımız şehit oldu. Bu mücahitlerden Allah razı olsun. Bu işgale yeltenen  örgüt, acımazsızca saldırdı. Ülkemizin, Ümmetimizin geleceğini ipotek altına almaya çalıştı. İşte bu işgal girişimi püskürtüldükten sonra terör örgütü üyelerinin bazıları tutuklanırken bazıları da görevlerinden ihraç edildi. Bu mücadele Türkiye genelinde veriliyor.

Biz gelelim Konya’ya. Konya’da da bu mücadele veriliyor. Ama bu verilen mücadelede bazı şahsiyetler FETÖ’cüleri koruma altına almaya çalışıyor. Gelelim bunlara.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, devlet Bylock ortaya çıkmış isimleri veriyor. Buradaki görevlilerden beklenen bu Bylock’çu şahsı veya şahısları görevden almaktır. Bu Bylockçu şahsiyetin maklube yemeği önünde pozları da var. Ama bunları kollayıp görevden almıyor Menfaat den dolayımı yoksa sevgiden dolayı mı bu yapılıyor, bu beni, ilgilendirmez. Adaletli davranıp bu örgüt üyesini ihraç etmesi beklenir, görevlilerden. Konya’da kripto FETO’cu öğretmen olduğu bilinen kişiler görevden alınmadığı gibi, soruşturma dahi açılmıyor. Bak arkadaş bu adamlar aslında kriptoda değil adam Avrupa’da FETÖ’nün okullarında çalışmış, Avrupa’da FETÖ için öğretmenlik görevini icra etmiş şahsiyet var. Veya şahsiyetler var. Adam Belçika’da FETÖ’nün derneğinin açılışına katılmış, sınıfta Fetonun kitabını tahtaya yazıp arkadaşlar bu kitabı okumalısınız deyip, öğrencileri kendi çalışmalarına katılması amacıyla derneklerine ve evlerine davet ediyor. ( Bu bizzat şahit olduğum olaylar.) Amma velakin bu adam SOFİ!!! Olmuş. Bizde  yedik!! FETO’yu savunan öğretmenlerin hepsi görevlerinden alınmadığı gibi halen bazı FETO’cular görevlerine devam ediyor. Bu bilinmesine rağmen kim tarafından korunuyor? Şikayetler yapılmasına rağmen kim tarafından sümenaltı ediliyor?

Karatay Müftülüğünde FETÖ’cü olduğu herkes tarafından bilinen, hatta FETÖ adına 300 kişiyi Ürdün’e götüren şahıs halen görevden alınmış değil. Bu adamın FETÖ Konya imamlığını da yapmış. Ama bu adam halen görevden alınmadığı gibi üst düzey bir görevi devam ediyor. Bu şahıs niye görevden alınmıyor? Bu şahsı kim niye kolluyor? Bu büyük bir rezalet ve hıyanettir. 

Konya’nın ismini vermeyeceğim bir ilçesinde herkes tarafından FETÖ’cü olduğu bilinen hatta FETÖ’cülükten öte FETÖ militanı olduğu bilinen bir şahıs göz altına alındıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılmış. Ya arkadaş tüm herkesin şahitlik ettiği bir adam nasıl bırakılır? Kim niye kollar?      

Konya’nın diğer devlet kurumlarında da buna benzer sıkıntılar yaşanıyor. FETÖ’cüleri kollama derdine düşmüş bazıları? Menfaat mi? Korku mu?

Son olarak şunu demek zorundayım: Kim FETÖ’cüleri kollarsa Allah belasını versin. Bu kadar net. 241 şehidimizin elleri onların üzerinde olur. Gazilerimizin de.

ALLAHA KASEM EDERİMKİ BU VEBALİN ALTINDA EZİLİRSİNİZ.

NOT: BU BİLGİLER ÇOK SAĞLAM BİR KAYNAKTAN ALINMIŞTIR. MİLLETİN VE YETKİLİLERİN BİLGİSİNE………

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

1 Yorum