1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konyaspor'un kupaları Selçuk Üniversitesi’nde
Konyaspor'un kupaları Selçuk Üniversitesi’nde

Konyaspor'un kupaları Selçuk Üniversitesi’nde

Atiker Konyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupası Selçuk Üniversitesi’nde (SÜ) üç gün boyunca öğrencilerle buluşacak

A+A-

Yeşil beyazlıların kupaları, Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubad Kampüsü’ne yeni kazandırılan Keykubad Köşkü’nde sergilenmeye başladı. SÜ Fair-Play Topluluğu tarafından organize edilen programın açılışına SÜ Rektörü Mustafa Şahin, Başkan Fatih Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Hakan Salim Çağlayan, Zekeriya Coşar ve dekanlar katıldı.

konyasporun-kupalari-selcuk-universitesi’nde.jpg

Açılış programında bir konuşma yapan Rektör Şahin, “Konyaspor’umuza teşekkür ediyoruz. Türkiye Kupası’nı aldılar, Süper Kupa’yı aldılar bu mutluluğu bize yaşattılar. Bir Konyalı olarak, Konyaspor taraftarı olarak bu mutluluğu bize yaşattıkları için hem futbolcularımıza hem kulüp yöneticilerimize hem başkanımıza, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da başarılarının devamı gelecek ancak taraftar olarak bizler daima aklıselim bir şekilde başarıyı hazmetmiş ve içimize sindirmiş olarak davranmamız gerekiyor. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz çok sağ olsun.” dedi.

konyasporun-kupalari-selcuk-universitesi’nde2.jpg

Şehrin iki önemli değerinin buluştuğunu ifade ederek sözlerine başlayan Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, “Üniversitemize teşekkür ediyorum Konya’mızın iki önemli marka değeri bugün burada bir araya geldi. Selçuk Üniversitesi ve Konyaspor’un burada buluşması, kupanın da burada olması hakikaten mutluluk verici. Selçuk Üniversitesi bugüne kadar kentimize ekonomik olarak sosyal olarak çok ciddi katkılar sağladı. Şehrin gelişmesinde önemli rol oynadı. Bundan dolayı şehir olarak teşekkür ediyoruz, Konyaspor olarak teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki dönemlerinde de başarılar diliyoruz. Nice yönetici yetiştireceksiniz bunun için hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

konyasporun-kupalari-selcuk-universitesi’nde3.jpg

Yapılan konuşmaların ardından Selçuk Üniversitesi öğrencilerinin kupalara yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

konyasporun-kupalari-selcuk-universitesi’nde4.jpg

konyasporun-kupalari-selcuk-universitesi’nde5.jpg

HABERE YORUM KAT