1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Köprülüler Anadolu Lisesi polisin yanında
Köprülüler Anadolu Lisesi polisin yanında

Köprülüler Anadolu Lisesi polisin yanında

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Vezirköprü Köprülüler Anadolu Lisesi İstanbul'daki hain saldırı sonrası İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek polislere moral verdi.

A+A-

Okul Müdürü Resül Özata başkanlığında gerçekleşen ziyarette Okul Aile Birliği Başkanı Kani Yılmaz, Okul Rehber Öğretmeni İlhan Civcivoğlu ve bir grup öğrenci yer aldı. Öğrenciler tüm birimleri gezerek polis ağabeylerine şehit olan polisler anısına karanfil takdim etti. Ziyarette Okul Müdürü Resül Özata okuldaki tüm birimler olarak idarecisi, öğretmeni, öğrencisi ve okul aile birliği olarak polisin yanında olduklarını göstermek ve moral vermek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti. Ülke üzerinde oynanan oyunların farkında olduklarını ve yıkıcı-bölücü faaliyetlerin hiçbirisine fırsat vermeyecek bir gençliğin yetiştiğini ifade etti.

İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Ergül ise gençlerin kendilerini ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Duyarlılıklarından dolayı okul idaresi, okul aile birliği ve öğretmenlere teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT