1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Korumayı DAEŞ gibi şehit ettiler
Korumayı DAEŞ gibi şehit ettiler

Korumayı DAEŞ gibi şehit ettiler

A+A-

Emniyette terörle mücadelenin bir numarası olan TEM Daire Başkanı Turgut Aslan da operasyonda rehin alındı. Uzun süre darbecilerin elinde kalan Aslan, sabah kafasından vurulmuş halde bulundu. Aslan'ın korumasının da ellerinin arkadan kelepçelemiş ve kafasına sıkılarak şehit edildiği öğrenildi. Darbeciler, DAEŞ terör örgütünün katliamlarını akıllara getirdi.

Emniyette terörle mücadelenin bir numarası olan TEM Daire Başkanı Turgut Aslan da operasyonda rehin alındı. Uzun süre darbecilerin elinde kalan Aslan, sabah kafasından vurulmuş halde bulundu. Ağır yaralı olan Aslan'ın, darbe girişimi olmadan önce "Acil toplantı var" denilerek Jandarma Genel Komutanlığı'na çağrılıp rehin alındığı öğrenildi.

Koruması şehit oldu

Aslan'ın korumasının da ellerinin arkadan kelepçelemiş ve kafasına sıkılarak şehit edildiği öğrenildi. Darbeci hainler, DAEŞ terör örgütünün katliamlarını hatırlattı.

Başbakan hastanede ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım'ın dün akşam saatlerinde Turgut Aslan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettiği ve doktorlardan bilgi aldığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT