1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Koyuncu Fıat’tan Temmuz kampanyası
Koyuncu Fıat’tan Temmuz kampanyası

Koyuncu Fıat’tan Temmuz kampanyası

Temmuz ayında özel yeni kampanyalarının olduğunu belirten Koyuncu FIAT CRM ve Pazarlama Uzmanı Ayşe Değirmenci, “Egea Hatchback modelimiz, 10 bin TL hurda teşvik indirimi ve 5 bin TL bizim indirimimizle birlikte 67 bin 900 TL’ye iniyor” dedi.

A+A-

Temmuz ayında FIAT’ın Egea ve Panda modellerinde yeni kampanyalar olduğunu belirten Koyuncu FIAT CRM ve Pazarlama Uzmanı Ayşe Değirmenci, “Egea Hatchback modelimiz hurda teşvik kampanyamız dâhilinde, 10 bin TL hurda teşviki ve 5 bin TL bizim indirimimizle birlikte 67 bin 900 TL’ye iniyor” dedi.

Uzun yıllar otomotiv sektörüne yön veren FIAT, Temmuz ayında sunduğu kampanyalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Otomotiv sektöründe zirve yarışında olan FIAT, hem ticari hem de otomobil sınıflarında müşterilerine cazip fiyatlar sunuyor. Hurda teşvikinden 5 bin TL indirim kampanyasına kadar pek çok kampanya müşterileri bekliyor.

5-315.jpg

KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA

Egea Sedan araçlarda olan hurda teşvik kampanyasının Temmuz ayında da devam ettiğinin altını çizen Koyuncu FIAT CRM ve Pazarlama Uzmanı Ayşe Değirmenci, “10 bin TL hurda teşvikinin yanı sıra 5 bin TL’de biz indirim yapıyoruz. Toplamda 15 bin TL olan hurda teşvik kampanyası devam edip Egea Sedan 1.4 benzinli başlangıç paketi araçlarımızı 63 bin 900 TL’ye alabilirler. Hurda teşvikinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilirler. Ayrıca hurda teşvikinden yararlanmak isteyen müşterilerimize bu kampanyayı kaçırmamalarını öneririm” şeklinde konuştu.

6-199.jpg

EGEA AYI TEMMUZ

Temmuz ayında yeni kampanyaları olduğunu vurgulayan Değirmenci, “Egea Hatchback aracımız yine hurda teşvik kampanyamız dâhilinde 10 bin TL hurda teşviki ve 5 bin TL bizim indirimimizle birlikte 67 bin 900 TL’ye iniyor. Bunun yanı sıra Egea Sedan 1.4 Urban orta paketi ve Panda 1.2 Popstar paketlerimizde bu ay hurda teşvik kampanyalarımız devam etmektedir. Nakit alımlarda ise Panda modelimizde hurda teşvikinin yanı sıra 5 bin TL indirim kampanyamız devam ediyor. 500L ve 500L Wagon araçlarımızda tüm opsiyonlar hediye kampanyamız var. Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon modellerimizde 5 bin TL indirim kampanyamızı uyguluyoruz. Ayrıca Egea Ailesi modellerinde 20 bin TL’ye 20 ay 0.99 faiz oranı kampanyamız mevcut” ifadelerini kullandı.

7-192.jpg

TİCARİ ARAÇLARDA BÜYÜK KAMPANYA

Doblo ve Fiorino’da Temmuz ayında kaçırılmayacak fırsatlar olduğuna dikkat çeken Koyuncu FIAT Satış Danışmanı Gökhan Korkmaz, “Doblo ve Fiorino’da 30 bin TL’ye 15 ay sıfır faiz, 40 bin TL’ye 9 ay sıfır faiz ve 50 bin TL’ye 6 ay sıfır faiz kampanyalarımız var. Fiorino  1.4 benzinli 59.900 TL den başlayan fiyatlarla, Doblo 1.4 benzinli ise 62.900 TL den başlayan fiyatlarla şuanda satışımızda. Ayrıca Fiorino ve Doblo’da 5.000 TL peşinat kampanyası devam etmektedir. Araç almak isteyenler, özellikle bu kampanyamızı kaçırmasınlar. Ducato ve Pratico modellerimizde ise bir yıl boyunca yakıtınızın yüzde 20’si bizden kampanyamızda devam ediyor. Ayrıca ticari grupta rakip araçlar kampanyamızda, rakip araçlarda bin TL’ye varan indirimlerimiz var” diye konuştu.

YİĞİT BERKAY ÇOPUR / YENİ HABER

HABERE YORUM KAT