1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. KPSS Genel Kültür-Yetenek Sınavı başladı
KPSS Genel Kültür-Yetenek Sınavı başladı

KPSS Genel Kültür-Yetenek Sınavı başladı

KPSS Genel Kültür-Yetenek Sınavı, saat 10.00'da başladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM), adayları sınavın başlama saatinden...

A+A-

KPSS Genel Kültür-Yetenek Sınavı, saat 10.00'da başladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM), adayları sınavın başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarında olmaları konusunda uyardı.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM), saat 10.00'da başlayan KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Sınavı ve saat 14.30'da yapılacak olan Eğitim Bilimleri Sınavı ile ilgili resmi Twitter hesabı üzerinden sınava girecek öğrencilere uyarıda bulundu. Sınavın saat 10.00'da başlayacak olup, sınav saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemlerinin tamamlanacağı belirtilen açıklamada, "Saat 09.45'den sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaklardır. Eğitim bilimleri oturumu ise saat 14.30'da başlayacak olup, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır. Saat 14.15'ten sonra adaylar sınava alınmayacaktır" denildi.

HABERE YORUM KAT