1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kupada 2. tur heyecanı
Kupada 2. tur heyecanı

Kupada 2. tur heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur heyecanı yaşanıyor.

A+A-

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur heyecanı sürüyor. 

Müsabakalar, tek maç eleme usulüne göre oynanıyor. Bu turda rakiplerini yenen 49 takım, bir üst tura yükselecek.

İŞTE PROGRAM VE TUR ATLAYAN EKİPLER...

Ziraat Türkiye Kupası 2. turunun programı ve tur atlayan ekipler şöyle:

20 Eylül:

Ofspor-Kardemir Karabükspor: 5-3

Orhangazispor-Kayserispor 2-3 (Uzatmada)

 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (6-4)

Afjet Afyonspor-Karşıyaka (2-1)

Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (0-1)

21 Eylül Çarşamba:

24 Erzincanspor-Adanaspor (3-2)

Cizrespor-Aydınspor 1923 (0-2)

Dersimspor-Eskişehirspor (1-0)

Yomraspor-İstanbulspor 4-1 (Pen.)

Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (0-1)

Hatayspor-Balıkesirspor (0-1)

Elaziz Belediyespor-Tokatspor (4-2)

Sivas Belediyespor-Bucaspor 1-2 (Uzatmada)

Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (2-3)

 Kırıkhanspor-Fethiyespor 1-3 (Uzatmada)

Düzyurtspor-1461 Trabzon (2-0)

Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (2-0)

Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (0-3)

Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (1-2)

Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (1-2)

Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (2-0)

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (2-4)

Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1-0

Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor 2-0

Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor 2-1

Fatih Karagümrük-Giresunspor 1-0

Bandırmaspor-Yeşil Bursa 3-1

Nazilli Belediyespor-Kartalspor 3-0

Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu 1-0

İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor 3-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor 6-5 (Pen.)

Kahramanmaraşspor-Hacettepe 2-1

Boluspor-Nevşehirspor Gençlik 4-0

Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor 3-2

Silivrispor-Ümraniyespor 2-4 (Pen.)

Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü 2-0

Samsunspor-Diyarbekirspor 5-4 (Penaltılarda)

Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: 4-0

Manisaspor-Çorum Belediyespor 1-3 (Uzatmada)

Trabzonspor-Serhat Ardahanspor 6-0

Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor 1-3

22 Eylül Perşembe:

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

NOT: Tur atlayan ekipler koyu renkte yazılmıştır.

HABERE YORUM KAT