1. YAZARLAR

  2. Said Bulut

  3. KÜRESEL TERÖR ŞEBEKESİNİN ANATOMİSİ 3
Said Bulut

Said Bulut

Yazarın Tüm Yazıları >

KÜRESEL TERÖR ŞEBEKESİNİN ANATOMİSİ 3

A+A-

FETO terör örgütünün 15 temmuz gecesi ile alakalı gerçekleştirdiği katliamlarla alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu bilgileri sayın okurlarıma haber şeklinde sunacağım. Bu bilgilerin kesinlikle doğru olduğunu da belirteyim.Bu bilgilerin kamuoyunun da bilmesini istedim.   İşte o gerçekleştirdiğimiz haber:

15 Temmuz darbe girişimi gecesiyle alakalı şok bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Türkiye’yi iç savaşa sürükleyip,işgal etmeye çalışan FETO terör örgütünün o gece ile alakalı yeni ihanetleri gün yüzüne çıkıyor.

15 Temmuz gecesiyle alakalı şok bilgilere ulaştık. Köprüdeki keskin nişancıların neden gündeme gelmediği, bu keskin nişancıların kimin askeri olduğu, Hakan Fidan’ın o gece makam arabasının havaya uçurulduğu, MİT içerisinde çatışmanın yaşandığı, FETO terör örgütünün MİT’e nasıl saldırı gerçekleştirdiği, MİT’in o gece Türksatı nasıl canla, başla koruduğu, Hakan Fidan’ın Erdoğan’ı neden aramadığı, MİT’in enişteye nasıl ulaştığı ve darbecilerin 3 Cumhurbaşkanlığı korumasına nasıl işkence yaptığı ile alakalı haberimizin detayları:

NATO ASKERİ KESKİN NİŞANCILAR BOĞAZ KÖPRÜSÜNDEYDİ

15 Temmuz darbe girişiminin en sert yaşandığı ve büyük katliamın olduğu boğaz köprüsünde keskin nişancılar vardı. Televizyondan gördüğümüz kadarıyla köprüde 1 keskin nişancı bulunuyordu. Ama köprüde toplam 3 keskin nişancının bulunduğu ve bu keskin nişancıların NATO’nun askeri olduğu ortaya çıktı. Helikopteri kullanan darbeci Kerime Kumaş’ın o gece helikopter vurulmasına rağmen, boğaz köprüsünden darbecileri aldı. Üç keskin nişancıdan biri polis özel harekat tarafından vurulup öldürüldü. Diğer keskin nişancılarsa yakalandı. Bu keskin nişancıların geldikleri yerse İncirlik Hava Üssü… Katliama ortak olan keskin nişancıların NATO’nun askeri çıkması darbenin arkasında NATO’nun olduğu gerçeğini açıkça ortaya çıkarıyor.

HAKAN FİDAN’IN MAKAM ARABASI HAVAYA UÇURULDU

15 Temmuz gecesinin en kanlı çatışmalarından biri MİT’te gerçekleşti. FETO’nun teröristlerine karşı kahramanca bir mücadele veren MİT mensupları, Fetoculara geçit vermedi. Skorsky ve Kobralarla Mitin ana kapılarını tarayan Fetocu cunta ayrıca ZPT tanklarıyla da Fetocu teröristleri taşıyordu. Bu teröristler ana kapıya yanaşıp nizamiyenin içine girdiler. Mit bunlara karşılık silahla karşılık veriyor.Fetocuların hepsinde Ağır Silah ve Helikopterler var. MİT’in kahramanları bunlara sadece silahla karşılık verip geri püskürtüyor. Ama bilinmeyen bir şok gerçek daha ortaya çıktı. Darbeci askerler MİT müsteşarı Hakan Fidan’ın makam arabasını havaya uçurdular. Havaya uçurulan makam aracı neyse ki taklidi olan makam arabasıydı.

MİT’İN İÇİNDE ÇATIŞMA ÇIKTI

MİT’in içine yuvalanmış FETO’cu teröristler, o gece Hakan Fidan’ı öldürmek amacıyla, Hakan Fidan ve ekibine ateş açıp saldırıya geçtiler. MİT’te yaşanan

büyük çatışmalar esnasında Hakan Fidan’ın etrafında yaralananlar olsa da, Hakan Fidan yara almadan kurtuluyor. Bu yapılan saldırıyı MİT görevlileri püskürtüyor.

MİT TÜRKSATI TESLİM ETMİYOR

O gece darbecilerin hedeflerinden biri olan Türksatı MİT mensupları koruyor. Darbecilerin ağır saldırılarına rağmen direnen MİT mensupları, şehit ve yaralı vermesine rağmen darbecilere geçit vermiyor. Darbeciler eğer Türksatı ele geçirmiş olsalardı tüm Türkiye’nin iletişimini kesmesinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde direniş başlamamış olurdu. Darbecilerin Türksattan korunması çok önemli hareketti. MİT işte o gece çok önemli bir görevi yerine getirmiş oldu..

HAKAN FİDAN CUMHURBAŞKANINA ULAŞAMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Marmaris’te bir dağ köyündeyken zaten elektronik güvenlik ağ oluşturulmuştu. Hakan Fidan güvenlik ağından Cumhurbaşkanının yanındaki kişileri devamlı arıyor ama telefonu açan kimse çıkmıyor. Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşamayan Hakan Fidan’ın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a direk hatlardan aramamasının sebebi Recep Tayyip Erdoğan’ın yerini darbeciler tarafından deşifre olmaması içindir.

MİT ENİŞTEYE ULAŞIYOR

Bir grup Mit mensubu da bir yandan enişteye ulaşıyor... Durumu anlatıyor.. Cumhurbaşkanımızda darbe olacağı haberini eniştesinden öğrenmiş oluyor.

KORUMALARA İŞKENCE YAPILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan darbe haberini aldığından itibaren hiçbir şekilde otelde bulunmuyordu. Otel dışında başka bir yerde bulunuyordu. Erdoğan’ın koruma ekibinden üç kişi otelde belli odalarda darbecileri bekliyorlardı. Darbeciler otel odasını bastıktan sonra koruma görevlilerini ele geçirdi. Darbeciler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerini öğrenmek amacıyla koruma görevlilerine en ağır işkenceyi yaptılar. O kadar ağır işkence yaptılar ki en son koruma görevlilerin bütün kemikleri kırılmış halde bulundu.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT