1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kurtlar Vadisi'nin darbe girişimini bildiği iddia edildi
Kurtlar Vadisi'nin darbe girişimini bildiği iddia edildi

Kurtlar Vadisi'nin darbe girişimini bildiği iddia edildi

Büyük yankı uyandıran "Kurtlar Vadisi Darbe Girişimini Biliyordu" iddiası!

A+A-

15 Temmuz darbe girişiminin ardından kamuoyunun ısrarı üzerine Kurtlar Vadisi ekibince 'Kurtlar Vadisi Darbe' filminin çekileceğini duyurulmuştu. Duyurunun hemen arkasından “kurtlarvadisidarbe.com” isimli internet adresinin 15 Temmuz darbe girişiminden yaklaşık 2 ay önce 18 Mayıs tarihinde satın alındığı ortaya çıktı. Sosyal medyada Pana Film'e tepki gösteren vatandaşlar, yapımcı şirkete 'Kurtlar Vadisi darbeyi biliyor muydu?' sorusunu yöneltti.


Pana Film, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından “Kurtlar Vadisi Darbe" isimli filmin çekileceğini duyurdu ancak tartışmalar bu duyurunun ardından başladı. Çünkü “kurtlarvadisidarbe.com" isimli internet adresi 15 Temmuz darbe girişiminden yaklaşık 2 ay önce 18 Mayıs tarihinde satın alındığı ortaya çıktı.

Marka tescil tarihi de Mayıs ayını gösteriyor
Üstelik Türk Patent Enstitüsü'nde “Kurtlar Vadisi Darbe" filminin marka tescil tarihinin 24 Mayıs 2016 olduğu anlaşılması tartışmaları daha da alevlendirdi. Darbe girişiminden hemen önce alınan site isimlerinin bir tesadüf olmadığını savunanların yanı sıra FETÖ'cüler tarafından da alınmış olabileceğini düşünenler var. Pana Film, Kurtlar Vadisi Darbe isimli bir film çekeceğini açıkladığı tweetten sonra ortaya çıkan bu iddialarla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

İnternet sitesinin adının 18 Mayıs tarihinde alındığı ortaya çıktı.

İnternet sitesinin adının 18 Mayıs tarihinde alındığı ortaya çıktı.

Marka tescil tarihi de darbe öncesi bir tarihi gösteriyor.

Marka tescil tarihi de darbe öncesi bir tarihi gösteriyor.
 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum