1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor
Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor

Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Lisesi bahçesinde yapımına başlanan 2 adet tenis kortunda incelemelerde bulundu.

A+A-

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Lisesi bahçesinde yapımına başlanan 2 adet tenis kortunda incelemelerde bulundu. Şehzadeler Belediyesi olarak eğitime her türlü destek sağladıklarını ifade eden Başkan Çelik, "Yasalar ve imkanlar ölçüsünde eğitime desteğimiz devam edecek." dedi.

Şehzadeler Belediyesinden eğitime bir destek daha geldi. Şehzadeler Belediyesi Manisa Lisesi Bahçesinde iki adet tenis kortu yapıyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yapımına başlanan tenis kortlarında incelemelerde bulundu. İnceleme esnasında Başkan Çelik'e Belediye Meclis Üyeleri Asiye Zurnacı ve Mehmet Kavas eşlik etti.

Şehzadeler Belediyesi olarak eğitime her alanda destek verdiklerini ifade eden Başkan Çelik, "Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden beri eğitime, okullarımıza hep destek veriyoruz. Manisa'mızın en köklü, okullarından olan Manisa Lisemizde bu güne kadar çevre düzenlemesi ve boya badana işlerini yapmıştık. Bugün okulumuzda büyük bir yatırım yapıyoruz. Okulumuzun bahçesine iki adet tenis kort yapıyoruz. Kortun kaplaması yapıldı, şuan tel örgüleri çekiliyor. Bu işlemlerin ardından akrilik kaplaması da yapılacak. Manisa Lisemizin bahçesine standartlara uygun 2 tane tenis kort hizmet vermeye başlayacak. Bu sayede okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz sportif faaliyette bulunabilecekler. Yapılacak olan Manisa'mız için Şehzadeler'imiz için, öğrencilerimiz için hayırlısı olsun. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum. Okulumuzun bir bloğunda şuan boya badana işlerini belediyemiz ekipleri yapıyorlar. Bizler insana, gençlerimize ve eğitime yapılan yatırımın en büyük yatırımın en büyük yatırım olduğunun bilinci içerisinde yasalar ve imkanlar ölçüsünde tüm okullarımıza desteğimiz devam ediyor" dedi.

Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor

Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor

Manisa Lisesine yeni spor alanı yapılıyor

HABERE YORUM KAT