1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Manisa’da zaferin coşkusu paylaşıldı
Manisa’da zaferin coşkusu paylaşıldı

Manisa’da zaferin coşkusu paylaşıldı

Manisa Büyükşehir belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla MANULAŞ'a ait toplu ulaşım araçlarında vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.

A+A-

Manisa Büyükşehir belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla MANULAŞ'a ait toplu ulaşım araçlarında vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla MANULAŞ'a ait toplu ulaşım araçlarında 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla vatandaşlara Türk Bayrağı armağan edildi. Şanlı zaferin 94. yılının coşkusunu vatandaşlarla paylaştıklarını belirten MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Oluklu, "Son dönemlerde yaşanan olaylardan dolayı her şeyden daha milli birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu son günlerde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün sık sık vurgu yaptığı gibi kendisinden böyle bir düşünce geldi. Bu doğrultuda Milli Bayramlarda özellikle bunu geleneksel hale getirmek istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza MANULAŞ olarak bizi böyle bir düşünce içine ortak ettiği için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra milli bayramlarda bu gelenek halinde insanlarımıza buluşturacağız" diye konuştu.

"Geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz"

MANULAŞ'a bağlı tüm otobüslerde bayrak dağıtıldığını belirten Genel Müdür Mehmet Oluklu, "Binlerce Türk Bayrağını vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan da son derece olumlu tepki aldık. Onların gözlerindeki gülümseme bile bize yetiyor. Bunu bir başlangıç olarak görüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız bunu geleneksel hale getirmeyi düşünüyor. İnşallah 29 Ekim'de de yine aynı şekilde vatandaşlarımıza yine Türk Bayrağımızı armağan etmeyi hedefliyoruz. Bu vesileyle tüm yurttaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum. Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Başlamış olan bu milli birlik ve beraberliğimizin ilelebet devam etmesini diliyorum" dedi.

Otobüslerde Türk Bayrakları ile karşılanmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar da Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Oluklu ve MANULAŞ çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Manisa’da zaferin coşkusu paylaşıldı

HABERE YORUM KAT