1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Medova Hastanesi ve Konya Barosu arasında protokol
Medova Hastanesi ve Konya Barosu arasında protokol

Medova Hastanesi ve Konya Barosu arasında protokol

Medova Hastanesi ile Konya Barosu arasında avukatlar ile birinci derece yakınlarının, hastanenin sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmeleri için sağlık protokolü imzalandı. 

A+A-

Protokol, Medova Hastanesi Genel Müdürü Murat Kalafat ile Konya Baro Başkanı Avukat Mustafa Aladağ arasında imzalandı. Baro Başkan Yardımcısı Oktay Unkur, Baro Genel Sekreteri Dilaver Kezek ve Sayman Kutalmış Ceylan da protokol için yapılan törende hazır bulundu. İmza töreni sonrası açıklama yapan Medova Hastanesi Genel Müdürü Murat Kalafat, “Medova Hastanesi olarak bizler, uluslararası standartlarda, hasta odaklı hizmet anlayışımızla sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok yakın bir zamanda faaliyete başlayan hastanemizin, Konya dışında çevre illerden de tercih edilmesinden mutluluk duymaktayız. Halkımız en iyi hizmete layık ve bizde bunun için tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte ter döküyoruz. Bu protokolün bütün Konyalı avukatlara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Konya Baro Başkanı Mustafa Aladağ ise göreve geldikleri günden bu yana, baroya bağlı avukatların en iyi hizmeti alması için çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Bir meslek kuruluşu olarak üyelerimizin hak ettikleri en iyi hizmeti en cazip şekilde almalarına yardımcı olarak, onların hayat standartlarını yükseltmeyi de kendimize bir hedef olarak belirledik. Sağlık, önemsediğimiz alanlardan belki de en önemlisi. Baro çalışanları ve üyelerimiz ile bakmakla yükümlü oldukları birinci derece aile fertlerine yönelik, bu çerçevede Medova Hastanesi ile ortaklaşa güzel bir adım attık. İmzalamış olduğumuz protokolün her iki tarafa da hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tüm avukat arkadaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. Üyelerimizin yaşamını olumlu yönde etkileyecek olan her alanda biz varız ve var olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
İmzalanan protokol uyarınca Konya Barosu yönetimi, çalışanları, stajyerleri, baroya bağlı avukatlar, katipleri ve birinci derece yakınları Medova Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek.

HABERE YORUM KAT