1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Memura bin 600 TL promosyon
Memura bin 600 TL promosyon

Memura bin 600 TL promosyon

Emekliler promosyonda müjdeli haberi beklerken; memurlar için yapılan anlaşma sevindirdi. Orman Bakanlığı’ndaki 1.523 personele bin 600 lira ödenecek

A+A-

11 milyona yakın emekli promosyon için gün sayıyor. Emekliler, promosyon anlaşmasının sonucunu merakla beklerken; memurlar için yapılan bir anlaşma heyecan sevindirdi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın personeline bin 600 lira promosyon dağıtılacak. Söz konusu ihaleyi, Ziraat Bankası kazandı. Bin 523 personelin yer aldığı Bakanlık merkez teşkilatında çalışanlar için banka ile 3 yıllık promosyon sözleşmesi yapıldı. Buna göre; bin 523 çalışana bin 600 liralık promosyon peşin ödenecek. Banka, anlaşma süresince, ATM kartı, ek kart ve kredi kartı verilmesi, yenilenmesi değiştirilmesi, iptal edilmesi veya kullanılması halinde, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya ATM aracılığı ile gerçekleştirilen havale ve EFT işlemlerinden masraf veya ücret talep etmeyecek ve herhangi bir kesinti yapmayacak.

FARKLI UYGULAMA
Bin 600 liralık ödemenin yapılmasından sonra kurumdan maaş almaya başlayan personele de promosyon ödemesi, ilk maaş ödemesini takip eden ayda protokol bitiş tarihi dikkate alınarak ödenecek. Kamuda her kurumun promosyon tutarı farklılık gösteriyor.

HABERE YORUM KAT