1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Meram’dan Ankara’ya çıkarma
Meram’dan Ankara’ya çıkarma

Meram’dan Ankara’ya çıkarma

AK Parti Meram heyeti dün gerçekleştirilen AK Parti TBMM Grup Toplantısı için Ankara'ya adete çıkarma yaptı.

A+A-

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür, meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve mahalle başkanlarıyla birlikte AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na katıldı. Başbakan Binali Yıldırım ile görüşen Meram heyeti daha sonra AK Parti Genel Merkezi’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’u ziyaret etti.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür, AK Parti Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu, AK Parti Meram İlçe Gençlik Kolları Başkanı İsmail Özdemir, teşkilat mensupları, mahalle başkanları ve meclis üyeleriyle birlikte AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na katıldı.

Başkan Toru, grup toplantısı öncesinde AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ile birlikte AK Partili kadın milletvekilleriyle bir süre sohbet etti.

meram’dan-ankara’ya-cikarma-1.jpg

BAŞBAKAN YILDIRIM MERAM HEYETİNİ KABUL ETTİ

Meram heyeti, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’ndan sonra Başbakan Binali Yıldırım ile hatıra fotoğrafı çektirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ile AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan da hazır bulunurken heyet, Başbakan Yıldırım’a özel olarak hazırlanan bir rahleyi takdim etti.

meram’dan-ankara’ya-cikarma-3.jpg

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMICISI SORGUN’A ZİYARET

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür, AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu, AK Parti Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu, AK Parti Meram İlçe Gençlik Kolları Başkanı İsmail Özdemir, teşkilat mensupları, mahalle başkanları ve meclis üyeleriyle birlikte AK Parti Genel Merkezi’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’u ziyaret etti. Başkan Toru ve İlçe Başkanı Özöğür, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun’a günün anısına rahle hediye ettiler. AK Parti Genel Merkez Konferans Salonu’nda Meram heyetine hitap eden Genel Başkan Yardımcısı Sorgun, yapılan kamuoyu araştırmalarında ülke genelinde başkanlığa olan desteğin her geçen gün daha fazla arttığına dikkat çekti.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’a, Ankara programındaki ev sahipliği için teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT