1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e suikast girişimi
Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e suikast girişimi

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e suikast girişimi

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’e suikast girişiminde bulunuldu. Öztürk bu haberi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden verdi.

A+A-

Galip Öztürk suikastçiye not yazdırarak sosyal medyada paylaştı. Galip Öztürk bunu yapanların Fethullahçı Terör Örgütü olduğunu söyledi. Galip Öztürk himmet parası vermeyip bu örgütle mücadele ettiği için çeşitli saldırılara daha önce de maruz kalmıştı.

Galip Öztürk twiter üzerinden” FETÖ'cü şeref yoksunları mafya'ya kaç paraya sattınız benim sizden tetikçilerinizden korkmayacağımı bilmeniz lazımdı” diyerek tepkisini gösterdi ve şöyle devam etti.

“Benim öldürülme kararımı kimler nasıl planladı detayları avukatım aracılığı ile cumhuriyet savcılarımızla paylaşacağım paralelci pislikler. Galip Öztürk’'e suikast planının arkasında kimler var şirketlerime el koymak için Mehmet Ayağ deşifre olunca kiralık katile başvurdunuz..!

Milletin iradesine ipotek koymaya kalkan cumhurbaşkanımızı öldürmeye günahsız insanları şehit edenler şimdi suikastlar planlamaya başladı. Fetö pislikleri çok küçüldünüz canını, malını özgürlüğünü 2012 yılında ortaya koymuş sizin var olduğunuz ülkede yaşamak istemeyen bir insana ölüm, vatan haini pisliklerden gelecekse ancak beni onurlandırmış olursunuz Allah'ın izniyle sonunuz geldi vatanımızı fetö pç temizleyeceğiz” dedi.

Cafesiyaset

HABERE YORUM KAT