1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Mezitli Belediyesi’nin kurslarında 2 bin öğrenci yüzme öğrendi
Mezitli Belediyesi’nin kurslarında 2 bin öğrenci yüzme öğrendi

Mezitli Belediyesi’nin kurslarında 2 bin öğrenci yüzme öğrendi

Mersin'in merkez ilçe Mezitli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği ve yaklaşık 2 bin öğrencinin yüzme öğrendiği yüzme kursu, 6-16 yaş grubu arasında düzenlenen yüzme yarışmasıyla sona erdi.

A+A-

Mezitli Belediyesi'ne ait Atatürk Mahallesi'ndeki eğitim havuzunda düzenlenen program kapsamında öğrenciler, yaz sezonu boyunca aldıkları eğitimlerini yarışmada sergiledi. Yüzme eğitmenleri tarafından yapılan yarışmalar, öğrenciler arasında kıyasıya rekabete dönüşürken, izleyiciler tarafından da büyük beğeni topladı. Yarışmada başarılı olan öğrencilere madalya verildi.

Sezon sonu yarışlarını izleyen Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, burada yaptığı konuşmada, "Eğitim havuzlarımız bu yaz 2 bin öğrenciye ev sahipliği yaptı. Bu bizim için önemli bir sayı. Her işimizi titizlikle yapıyoruz. Bu yüzden vatandaşlarımız bize güveniyor ve tercih ediyor. Mersin'in en temiz havuzları belediyemizin diyebiliriz. İlerleyen günlerde, sizlerin talebi üzerine kapalı yüzme havuzumuzu da yapmak için kolları sıvayacağız" dedi.

Mezitli Belediyesi’nin kurslarında 2 bin öğrenci yüzme öğrendi

HABERE YORUM KAT