1. HABERLER

  2. KONYA

  3. “Millete hizmete talibiz”
“Millete hizmete talibiz”

“Millete hizmete talibiz”

Yeni Haber’i ziyaret eden KONSİAD Konya Şube Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili aday adayı Hasan Hüseyin Aydın, Milletin meclisinde, millete hizmet etmek ve hizmetkar olmayı amaçladıklarını söyledi.

A+A-

Yeni Haber’i ziyaret eden KONSİAD Konya Şube Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili aday adayı Hasan Hüseyin Aydın, Milletin meclisinde, millete hizmet etmek ve hizmetkar olmayı amaçladıklarını söyledi. Ak Parti’de hizmet etmenin bir şeref olduğunu söyleyen Aydın, “Bu davanın kaderi ile milletimizin kaderi özdeştir. Bunu en son 15 Temmuz’daki tarihin en hain, en alçak darbe ve işgal girişiminde bir kez daha gördük. Türkiye’yi üzerinde hain emelleri olan küresel güçler, Türkiye’yi geleceğe emin adımlarla taşıyan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’yi hedef almaktadırlar Allah’tan başka hiçbir gücün önünde eğilmeyeceğini her platformda yüksek sesle haykıran ve dünya beşten büyüktür diyen cumhurbaşkanımıza içerden ve dışardan saldırılar devam ediyor. Bizler liderimize sahip çıkmaya ve onun yürüdüğü yoldan yürümeye son nefesimize kadar devam edeceğiz” dedi.

2-20180515180703.jpg

DAVANIN GÖNÜLLÜLERİYİZ

Biz bu davanın gönüllüleriyiz diyen Aydın, “Bize verilen görev her ne olursa olsun o görevi hakkıyla yerine getirmenin derdinde olacağız.  Milletvekili aday adayıyız. Ak Parti’den milletvekili aday adayı olmak bile bir şereftir, bir onurdur. Şayet bize milletimize hizmet yolunda böyle bir görev tevdi edilirse, önce şehrimiz, sonra ülkemiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de bütün Türkiye genelinde Ak Parti’ye büyük bir teveccühün olduğunu görüyoruz. 7340 kişi Ak Parti’den aday adayı oldu. Ak Parti’de milletvekili olarak hizmet etmek kimlere nasip olur bilemeyiz. Ancak biz aday olalım ya da olmayalım. Bu davanın bir neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. 24 Haziran’da yapılacak seçimler Türkiye için belki de tarihin en önemli seçimi olacaktır. Ülkemizde ve coğrafyamızda yaşananlara baktığımız zaman bunu daha iyi anlayabiliriz. Yaşananları milletimiz görmekte ve çok iyi analiz etmektedir. 24 Haziran’da sandık önüne geldiği zaman gerekeni yapacaktır” diye konuştu.

 

ESRA BULAT / YENİ HABER GAZETESİ

HABERE YORUM KAT